Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 січня, 11:24:40

20 червня чернігівські студенти візьмуть владу у свої руки

28.05.2013   18:06Агенцiя

В Чернігові стартував новий молодіжний проект «День молодіжного саморвядування».

Організатори повідомили, що 20 червня в призидії міської ради будуть засідати не депутати з чиновниками, а молодь міста. Будуть озвучені основні  молодіжні проблеми та запропоновані шляхи їх вирішення.

Керівник проекту Олександр Рись доніс основну інформацію стосовно проекту. «Суть проекту полягає в тому, що 20 червня 2013 року в президії міської ради будуть засідати не депутати, а представники активної молоді. Будуть висвітлені найбільш значущі теми для молоді міста Чернігова та будуть подані пропозиції стосовно вирішення проблем та реалізації перспектив. Проект буде реалізовано в два етапи. Перший – інформаційний, вже стартував. Під час нього інформація про проект буде максимально розповсюджена серед молоді міста та зацікавлених жителів. Другий етап – це відбір доповідачів, розподіл їх на робочі групи, і, власне, засідання молодіжної ради 20 червня.

В’ячеслав Голуб, начальник відділу у справах сім`ї та молоді Чернігівської міської ради підкреслив, що основною задачею учасників проекту є донесення проблем сучасної молоді в Чернігові, пропозиції стосовно рішень цих проблем, та бачення молодіжної політики сьогодення та майбутнього. Слід відмітити, що відділ у справах сім’ї та молоді підтримує цей проект, але не втручається. Повну відповідальність за проект несуть саме організатори.

Ірина Соломаха, начальник відділу зв'язків з громадськістю Чернігівської міської ради, висловила сподівання, що молодь активно долучиться до проекту та надасть конкретні пропозиції по вдосконаленню молодіжної політики.

Наталія Завгородня, голова студради ЧДТУ, зауважила, що мета проекту зі сторони учасників – це підняття проблем молоді не тільки на словах, але й ні ділі, і пошук раціональних рішень. «Практика показує, що мислення сучасної молоді є нестандартним, і це є їх основною перевагою. Крім того, дуже важливо показати владі, що молодь не пасивна, а дієва, і у неї є реальні ідеї та ініціативи» - зазначила Наталія.

Для участі в проекті  чернігівцям потрібно заповнити  анкету (http://bit.ly/10ZLsmB), підготувати доповідь (робоча зустріч 13 червня) та озвучити свої ідеї у міській раді (молодіжна сесія 20 червня).

Проект реалізовують громадська ініціатива Клуб молодого політолога, ЧММГО «Поліський фонд міжнародних та регіональних  досліджень» за підтримки відділу у справах сім`ї та молоді Чернігівської міської ради і команда молодіжних лідерів.

До реалізації проекту долучилися також молодіжні лідери та організації: Автошкола «Автолайф-25», студія «Print me», Приватна мовна школа, інтернет-ініціатива «Типовий Чернігів», телеканал «Дитинець», громадська організація «Студреспубліка».

КМП

Останні новини Чернігівщини

За

За "кришування" продажу домашнього алкоголю судитимуть поліцейського 10:36

Прокурором Чернігівської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно поліцейського одного з районного управління поліції, котрий обвинувачується у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України – одержанні службовою особою неправомірної вигоди для себе за не вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням наданої їй влади та службового становища, вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди.

Змінилася структура управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області

Змінилася структура управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області 10:23

З 1 березня 2022 року замість 8 відділень управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області функціонуватимуть п'ять: Корюківське, Ніжинське, Новгород-Сіверське, Прилуцьке, Чернігівське.

Станом на 21 січня в Україні зафіксовано 18479 нових випадків COVID-19

Станом на 21 січня в Україні зафіксовано 18479 нових випадків COVID-19 10:07

20 156 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 21 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 2464 дитини та 429 медпрацівників.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 07:55

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 20 січня по 8:00 21 січня 2022 року

На Чернігівщині фермера оштрафували на 304,2 тис. гривень за незаконне вирощування кукурудзи

На Чернігівщині фермера оштрафували на 304,2 тис. гривень за незаконне вирощування кукурудзи 07:54

На Чернігівщині інспектори Держгеокадастру виявили незаконний посів кукурудзи, розрахована шкода державі становить 304,2 тис. грн.