Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 грудня, 10:05:14

Відбувся семінар для представників малого бізнесу Чернігова

29.11.2011   17:08

Сьогодні у Чернігівській міській раді пройшла тематична зустріч з представниками організацій підприємців в рамках програми підтримки малого підприємництва в місті Чернігові на 2011-2012 роки під керівництвом заступника міського голови Олександра Буцка.

У заході взяли участь начальник управління оподаткування фізичних осіб Державної податкової інспекції у м. Чернігові Лідія Альбаща, начальник відділу надходження платежів управління пенсійного фонду України у м. Чернігові Алла Федоріна, директор Чернігівського міського центру зайнятості Олександр Зевченко, начальник управління споживчого ринку та підприємництва міської ради Віталій Сидоренко та підприємці міста.

Відкриваючи зустріч, Олександр Буцко наголосив, що, організовуючи її проведення, міська влада ставила на меті обговорення з підприємцями змін в законодавстві, що відбулися останнім часом, особливо з введенням в дію нового Податкового кодексу України, аби уникнути помилок та працювати у законодавчому полі, знаючи свої права і обов’язки.

З роз’ясненнями нових положень Податкового кодексу України щодо застосування законодавства з питань оподаткування виступила Лідія Альбаща. Вона підкреслила, що одним із завдань міських податківців є застереження суб’єктів господарювання від діяльності у не правовому полі та ухилення від сплати податків.

Багато питань у підприємців було й до порядку нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Про це присутніх поінформувала начальник відділу надходження платежів управління пенсійного фонду України у м. Чернігові Алла Федоріна.

Директор Чернігівського міського центру зайнятості Олександр Зевченко акцентував увагу на питаннях взаємодії центру зайнятості з роботодавцями, зокрема: організація ярмарку вакансій, надання послуг центру зайнятості у навчанні безробітних з метою працевлаштування, прийняття підприємцями на роботу найманих працівників та їх скорочення.

Підсумовуючи виступи учасників зустрічі, Олександр Буцко зазначив, що необхідність проведення подібних семінарів для представників малого і середнього бізнесу є очевидною, оскільки такі заходи сьогодні дають можливість не лише дізнатися про нововведення у законодавстві, а й отримати конкретні відповіді на свої запитання. Він запевнив, що міська влада й надалі проводитиме відповідні зустрічі для налагодження постійного діалогу підприємців зі службами, з якими вони стикаються у своїй діяльності, що, на його думку, сприятиме підтримці малого підприємництва у місті.

Останні новини Чернігівщини

У листопаді платники Чернігівщини сплатили до бюджетів 1,4 мільярда гривень податків

У листопаді платники Чернігівщини сплатили до бюджетів 1,4 мільярда гривень податків 09:27

Протягом листопада 2021 року до бюджетів усіх рівнів платниками Чернігівщини сплачено майже 1,4 млрд грн податків та зборів.

Національний університет «Чернігівська політехніка» продовжує активну співпрацю з AB InBev Efes Україна

Національний університет «Чернігівська політехніка» продовжує активну співпрацю з AB InBev Efes Україна 09:22

Директор Чернігівської броварні AB InBev Efes Україна Євген Ворожко увійшов до складу оновленої наглядової ради Національного університету «Чернігівська політехніка».

Негода лишила електропостачання 47 населених пунктів Чернігівщини — відновлювальні роботи тривають

Негода лишила електропостачання 47 населених пунктів Чернігівщини — відновлювальні роботи тривають 09:19

Значне погіршення погодних умов — дощ з мокрим снігом та значні пориви вітру – у ніч з 8 на 9 грудня призвели до пошкодження повітряних ліній електропостачання (ЛЕП) практично по всій Чернігівщині.

Станом на 9 грудня в Україні зафіксовано 12376 нових випадків COVID-19

Станом на 9 грудня в Україні зафіксовано 12376 нових випадків COVID-19 09:12

12 376 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 9 грудня 2021 року. Зокрема, захворіли 1 078 дітей та 194 медпрацівники.

За філіжанкою кави з Оленою Дмитренко журналісти та громадськість говорили про рік роботи обласної ради та інші важливі теми

За філіжанкою кави з Оленою Дмитренко журналісти та громадськість говорили про рік роботи обласної ради та інші важливі теми 09:00

8 грудня голова Чернігівської обласної ради Олена Дмитренко провела зустріч у форматі "Кава з депутатом".