Володимир Хоменко зустрівся з представниками духовенства України, Білорусі та Росії
На виконання Указу Президента України Віктора Януковича від 21 січня 2013 року “Питання організації та проведення заходів з відзначення в Україні 1025-річчя хрещення Київської Русі” та розпорядження голови обласної державної адміністрації Володимира Хоменка від 18 лютого 2013 року “Про заходи з відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі” в області триває підготовка до святкування цієї знаменної дати.
24 травня керівник області зустрівся з представниками духовенства для обговорення питань проведення духовно-релігійних заходів під час фестивалю Міжнародного молодіжного фестивалю “Дружба-2013”.
У зустрічі взяли участь керуючий Чернігівською єпархією Української Православної Церкви архієпископ Чернігівський і Новгород-Сіверський Амвросій, єпископ Обухівський Іона – голова Синодального відділу у справах молоді Української Православної Церкви, священнослужителі з Чернігівської, Бєлгородської та Брянської єпархій.
“Україна цього року є приймаючою стороною. Наша мета – провести захід на найвищому рівні. Творча концепція фестивальної програми ґрунтується на виконанні завдань, визначених Указами Президента України “Питання організації та проведення заходів з відзначення в Україні 1025-річчя хрещення Київської Русі” та “Про проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості” – зазначив голова облдержадміністрації.
Останні новини Чернігівщини
Служба зайнятості пропонує роботодавцям співпрацю і запрошує скористатися комплексом безкоштовних послуг 14:45
Основні з них: підбір кадрів на засадах рекрутингу, професійне навчання безробітних під конкретні робочі місця; підвищення конкурентоспроможності працівників шляхом отримання ваучера на навчання; навчання жінок «чоловічим» професіям, різні компенсаційні програми, суспільно-корисні роботи.
Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових 11:03
В області триває збір урожаю. Місцеві аграрії демонструють одні з найвищих показників за обсягами валового збору зернових і зернобобових культур, забезпечивши Чернігівщині друге місце серед регіонів України.
Чернігівські боксерки вибороли золото й бронзу на Кубку України серед жінок-еліти у Львові 10:35
Вітаємо наших спортсменок із вдалим виступом на Кубку України з боксу серед жінок-еліти, який проходив у Львові з 24 до 29 листопада!
В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини 09:44
«НАСскрізь» – це вистава Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького. Її унікальність в тому, що акторами є ветерани та ветеранки російсько-української війни. Режисер-постановник проєкту – також ветеран – Дмитро Гусаков.
У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна» 09:42
У Чернігові другий рік поспіль триває соціальний проєкт «Долоньки тепла.