Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 13 квітня, 00:40:58

Чернігівське регіональне відділення Асоціації міст України схвально оцінює концепцію реформування місцевого самоврядування

24.05.2013   12:21

23 травня в Навчально-методичному центрі профспілок відбулось засідання фахової майстерні Чернігівського регіонального відділення АМУ на тему: “Реалізація прав участі жителів населених пунктів у здійсненні місцевого самоврядування”, яке проходило в рамках проекту “ДІАЛОГ”.

У засіданні взяли участь секретар Чернігівської міської ради, координатор секції секретарів Чернігівського РВ АМУ Олег Шеремет, виконавчий директор Чернігівського РВ АМУ Віталій Косих, а також секретарі та керівники відповідних відділів міських та селищних рад.

Ключовим питанням засідання стало обговорення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, зініційованої Радою регіонів України на чолі з Президентом України Віктором Януковичем. Його вже розглянуто та схвалено на загальних зборах обласної асоціації органів місцевого самоврядування “Ради Чернігівщини”, що пройшло в квітні під керівництвом голови обласної ради Анатолія Мельника.

О. Шеремет у своєму виступі ретельно проаналізував документ, наголосив на актуальності його впровадження, оскільки така реформа вкрай важлива для кожної людини, для кожного громадянина. Також він зазначив, що такі заходи допомагають розв’язувати проблеми з різних питань, які виникають у роботі органів місцевого самоврядування, сприяють продуктивному обміну досвідом, ефективному спілкуванню з колегами.

“Ми повинні керуватися інтересами громади. На сьогодні склалася така ситуація, що органи місцевого самоврядування не мають впливу на діяльність територіальних органів державної влади і не можуть спрямовувати їх діяльність на місцевому рівні на покращання життя територіальної громади, – наголосив секретар Чернігівської міськради. – А врегулювання цього питання Указом Президента України Віктора Януковича забезпечить узгоджену, ефективну та оперативну роботу органів місцевого самоврядування та місцевих органів державної влади. Працюючи разом, ми зможемо багато зробити для нашої територіальної громади”.

Учасники засідання були ознайомлені також із нормативними документами з питань реалізації прав жителів у здійсненні місцевого самоврядування.

Останні новини Чернігівщини

До уваги платників податків, що звертаються за отриманням Довідки про відсутність заборгованості

До уваги платників податків, що звертаються за отриманням Довідки про відсутність заборгованості 16:25

Головне управління ДПС у Чернігівській області у зв’язку із наявністю значної кількості типових помилок при оформленні платниками Заяв про надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, повідомляє таке.

За матеріалами СБУ винесено вирок бойовику «днр», який воював проти Сил оборони України на Донеччині

За матеріалами СБУ винесено вирок бойовику «днр», який воював проти Сил оборони України на Донеччині 16:23

За матеріалами СБУ до 15 років позбавлення волі засуджено бойовика «днр», який брав активну участь у бойових діях проти Сил оборони України на боці російських найманців.

Чернігівців запрошують на безоплатний курс із кібербезпеки від міжнародної компанії Cisco Systems

Чернігівців запрошують на безоплатний курс із кібербезпеки від міжнародної компанії Cisco Systems 16:11

В Україні відкрили набір на безоплатний онлайн-курс з основ кібербезпеки від міжнародної компанії Cisco Systems, лідера в галузі мережевих технологій. Курс запускають у партнерстві з освітньо-культурною мережею Гончаренко центр, а навчання стартує 15 квітня.

Співпраця з містами-побратимами та візит до американського Вайт-Плейнс 16:04

Зміцнення та розвиток партнерських зв'язків. Депутатка Чернігівської міської ради Юлія Лобачова під час поїздки до Сполучених Штатів Америки відвідала Вайт-Плейнс – місто-побратим Чернігова.

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила 37 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 11:21

В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини