Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 17 жовтня, 17:15:24

Чернігівське регіональне відділення Асоціації міст України схвально оцінює концепцію реформування місцевого самоврядування

24.05.2013   12:21

23 травня в Навчально-методичному центрі профспілок відбулось засідання фахової майстерні Чернігівського регіонального відділення АМУ на тему: “Реалізація прав участі жителів населених пунктів у здійсненні місцевого самоврядування”, яке проходило в рамках проекту “ДІАЛОГ”.

У засіданні взяли участь секретар Чернігівської міської ради, координатор секції секретарів Чернігівського РВ АМУ Олег Шеремет, виконавчий директор Чернігівського РВ АМУ Віталій Косих, а також секретарі та керівники відповідних відділів міських та селищних рад.

Ключовим питанням засідання стало обговорення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, зініційованої Радою регіонів України на чолі з Президентом України Віктором Януковичем. Його вже розглянуто та схвалено на загальних зборах обласної асоціації органів місцевого самоврядування “Ради Чернігівщини”, що пройшло в квітні під керівництвом голови обласної ради Анатолія Мельника.

О. Шеремет у своєму виступі ретельно проаналізував документ, наголосив на актуальності його впровадження, оскільки така реформа вкрай важлива для кожної людини, для кожного громадянина. Також він зазначив, що такі заходи допомагають розв’язувати проблеми з різних питань, які виникають у роботі органів місцевого самоврядування, сприяють продуктивному обміну досвідом, ефективному спілкуванню з колегами.

“Ми повинні керуватися інтересами громади. На сьогодні склалася така ситуація, що органи місцевого самоврядування не мають впливу на діяльність територіальних органів державної влади і не можуть спрямовувати їх діяльність на місцевому рівні на покращання життя територіальної громади, – наголосив секретар Чернігівської міськради. – А врегулювання цього питання Указом Президента України Віктора Януковича забезпечить узгоджену, ефективну та оперативну роботу органів місцевого самоврядування та місцевих органів державної влади. Працюючи разом, ми зможемо багато зробити для нашої територіальної громади”.

Учасники засідання були ознайомлені також із нормативними документами з питань реалізації прав жителів у здійсненні місцевого самоврядування.

Останні новини Чернігівщини

Упродовж минулої доби рятувальники ліквідували 11 пожеж

Упродовж минулої доби рятувальники ліквідували 11 пожеж 15:21

Упродовж минулої доби в підрозділах Оперативно-рятувальної служби Чернігівщини на чергуванні перебувало 187 чоловік особового складу, 59 одиниць основної та спеціальної техніки.

Господарський суд області призначив судову експертизу прав інтелектуальної власності

Господарський суд області призначив судову експертизу прав інтелектуальної власності 14:43

У провадженні Господарського суду Чернігівської області знаходиться справа № 927/94/19 за позовом DTEK HOLDINGS LIMITED (ДТЕК ХОЛДІНГС ЛІМІТЕД), за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні позивача: Державної фіскальної служби України, до BLACKBERRY LIMITED (Блекберрі Лімітед) та фізичної особи – підприємця Антоненко Олександра Володимировича про припинення порушення прав інтелектуальної власності.

Представниця списку ТОП-100 успішних жінок читала в Чернігові свої вірші. ВІДЕО

Представниця списку ТОП-100 успішних жінок читала в Чернігові свої вірші. ВІДЕО 12:23

З «Оптикою Бога» прийшла до чернігівських студентів письменниця та видавчиня, яка увійшла до ТОП-100 найуспішніших жінок України - Мар’яна Савка. Вона стала однією з учасниць міжнародного фестивалю інтеграції слова у сучасному арт-просторі «Литаври».

Про індекси споживчих цін на товари та послуги. ДОВІДКА

Про індекси споживчих цін на товари та послуги. ДОВІДКА 12:03

За розрахунками Держстату, показник рівня інфляції у вересні 2019 р. в області, як і в Україні, становив 100,7%.

Переможцями голосування в чернігівському Бюджеті участі-2019 стали 12 великих і 13 малих проектів

Переможцями голосування в чернігівському Бюджеті участі-2019 стали 12 великих і 13 малих проектів 11:48

Проекти-переможці цьогорічного голосування в Бюджеті участі оголошені та затверджені робочою групою 15 жовтня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини