Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 червня, 12:07:33

Обласна організація святкує 80-річчя з дня заснування УТОГ

21.05.2013   18:17

УТОГ є тим "мостом”, який поєднує людей нечуючих з інтересами і проблемами сучасного життя суспільства, зміцнює впевненість у завтрашньому дні.

21 травня в.о. заступника голови облдержадміністрації Леонід Подоляк взяв участь у святковому заході, присвяченому 80-річчю з дня заснування Українського товариства глухих. Від імені голови обласної державної адміністрації Володимира Хоменка Леонід Подоляк оголосив Подяки трудовому колективу Чернігівської обласної організації УТОГ та Чернігівського УВП УТОГ.

Також обласну організацію УТОГ привітали та вручили відзнаки голова Центрального правління Українського товариства глухих Юрій Максименко, Чернігівський міський голова Олександр Соколов, перший заступник голови обласної ради Іван Коробка.

Звертаючись до присутніх Іван Коробка, зазначив: «Вашою невтомною працею збагачується економіка, соціальна сфера і культурно-духовне життя області й держави. Зокрема, лише Чернігівським учбово-виробничим підприємством УТОГ випускається більше ста найменувань товарів широкого вжитку…»

За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у справу трудової і соціальної реабілітації інвалідів зі слуху та з нагоди 80-річчя від дня створення Українського товариства глухих Іван Коробка вручив Почесні грамоти обласної ради та нагрудні знаки до них розкрійнику матеріалів та крою Чернігівського учбово-виробничого підприємства УТОГ Володимиру Борисенку та перекладачу-дактилологу Чернігівської обласної організації УТОГ Тетяні Власкіній.

Останні новини Чернігівщини

За добу на Чернігівщині виявлено 372 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 28 червня

За добу на Чернігівщині виявлено 372 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 28 червня 11:51

За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 15 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 372 такі предмети.

На Чернігівщині поліцейські провели благодійний турнір з міні-футболу на підтримку Збройних Сил України 11:37

Вихідними в місті Мена відбувся турнір з міні-футболу серед поліцейських. У змаганнях брали участь 4 команди поліцейських Корюківського району.

На Чернігівщині газівники модернізують критичну інфраструктуру

На Чернігівщині газівники модернізують критичну інфраструктуру 11:29

У місті Сновськ фахівці АТ «Чернігівгаз» демонтували газовий колодязь, проклали новий газопровід та повністю замінили лінію редукування газорегулювального пункту (ГРП).

Село на Чернігівщині обстріляли зі ствольної артилерії

Село на Чернігівщині обстріляли зі ствольної артилерії 09:57

27 червня 2022 року, з 19.20 до 19.35 у районі населеного пункту Гірськ Чернігівської області зафіксовано 15 вибухів (виходів) та 15 вибухів (приходів).