Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 листопада, 11:55:03

Електронні системи голосування Чернігівській міській раді пропонують три компанії

17.05.2013   08:07

Відкриття конкурсних пропозицій щодо закупівлі електронної системи голосування в Чернігівській міській раді відбулося 16 травня на засіданні комітету з конкурсних торгів.

Як повідомила секретар комітету Олена Селюк, надійшло три пропозиції – від ТОВ “ЮНІ-С” (м. Бровари), ПрАТ “Інком” (м. Київ) та від ПП “Кобі” (м. Київ). У присутності кількох зацікавлених депутатів були відкриті пакети документів та перевірено відповідність фактичної пропозицій учасника вимогам документації конкурсних торгів. За вартістю обладнання найдорожча пропозиція – у фірми “ЮНІ-С”, а найдешевша – у товариства “Інком”.

За словами голови комітету, заступника міського голови – керуючого справами виконкому Станіслава Віхрова, кожен пакет документів ще потребує ретельного вивчення. “Відповідно до законодавства ми як замовники маємо 20 робочих днів для розгляду та оцінки пропозицій конкурсних торгів. Після перевірки зможемо з’ясувати, скільки учасників може бути допущено до оцінювання, й тільки тоді будемо приймати зважене рішення”, – сказав він.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:32

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 11 листопада до 8:00 12 листопада 2019 року.

На трасах Чернігівщини цьогоріч буде встановлено 11 демпферних систем

На трасах Чернігівщини цьогоріч буде встановлено 11 демпферних систем 09:16

Продовжуємо впроваджувати сучасні підходи у безпеці дорожнього руху. Цьогоріч на автошляхах державного значення Чернігівської області буде встановлено одинадцять демпферних систем - амортизаційних пристроїв, що слугують для мінімізації наслідків ДТП та збереження життя людей.

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел 09:02

В Україні встановлено 70 МВт біогазових установок (47 МВт працюють на агровідходах, 23 МВт – на сміттєзвалищах). Про це повідомили в Держенергоефективності.

Служба зайнятості напрацьовує алгоритм дій при вивільненні держслужбовців

Служба зайнятості напрацьовує алгоритм дій при вивільненні держслужбовців 08:53

Служба зайнятості готується до масового вивільнення працівників райдержадміністрацій та інших органів влади, аби завчасно допомогти таким людям спланувати подальшу кар’єру і уникнути безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини