Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 червня, 13:09:06

“Творімо милосердя разом!”

16.05.2013   07:56

Найстаршій та найчисленнішій громадській організації в Україні Товариству Червоного Хреста виповнилося 95 років. Як і багато років потому Товариство Червоного Хреста України уособлює одвічні істини, непідвладні часові ідеали людства – потребу в милосерді, гуманізмі, допомозі нужденним. Волонтери та працівники Червоного Хреста завжди поруч: в гарячих точках, в епіцентрах стихійних катастроф, людських бід – там, де виникає потреба в наданні швидкої допомоги і в теплому слові.

15 травня з нагоди відзначення ювілею Чернігівської обласної організації Товариства Червоного Хреста в.о. заступника голови облдержадміністрації Юрій Музика, заступник голови облради Валентин Мельничук взяли участь в урочистому засіданні “круглого столу”.

Звертаючись до присутніх Юрій Музика зазначив, що Чернігівська обласна організація Товариства Червоного Хреста України добрими справами об’єднує людей, чиї серця відкриті для співчуття і горя ближнього. Насамперед тому, що співпрацює з ветеранськими організаціями, асоціаціями інвалідів, багатодітних сімей, іншими громадськими організаціями, органами влади та місцевого самоврядування.

“Девізом їхньої праці є прості, але такі необхідні слова – “Творімо милосердя разом!”. І ми в цьому їх завжди підтримуємо!”, – наголосив в.о. заступника голови облдержадміністрації.

Від імені голови обласної державної адміністрації та з нагоди 95-річчя утворення Юрій Музика вручив відзнаку облдержадміністрації голові Чернігівської обласної організації Товариства Червоного Хреста Оксані Рубець.

Відзнаку обласної ради зі словами вдячності за сумлінну працю в ім’я милосердя вручив Валентин Мельничук.

Вітаючи медичних сестер, волонтерів та ветеранів Товариства із знаменною датою Валентин Мельничук зазначив, що Червоний Хрест знаний і шанований в усьому світі. У нашій країні – це найстарша та найчисленніша громадська організація, завдяки старанням, чуйності та душевності її працівників, тисячі людей відновили здоров’я та здобули надію на майбутнє.

Від імені обласної ради керівник подякував усім за сумлінну, самовіддану працю, милосердя, доброту та побажав усім, хто працює під прапором Червоного Хреста, міцного здоров’я, благополуччя, життєвої наснаги і терпіння у виконанні високої і благородної місії на Чернігівській землі.

З нагоди свята Валентин Мельничук нагородив голову обласної організації Товариства Червоного Хреста України Оксану Рубець Почесною грамотою обласної ради та відзнакою до неї.

Звертаючись до присутніх, голова обласної організації Товариства Червоного Хреста України Оксана Рубець зауважила, що очолювана нею обласна організація об’єднує людей, які готові у тяжку хвилину подати руку допомоги хворій, немічній чи просто самотній людині. Девізом організації є прості, але такі необхідні слова – “Творімо милосердя разом!”. Активісти Червоного Хреста допомагають державі у наданні медичної і гуманітарної допомоги, беруть участь у міжнародних місіях, забезпечують медико-соціальну допомогу соціально незахищеним верствам населення.

Участь в круглому столі взяли голова Гомельської обласної організації Товариства Червоного Хреста Білорусі Алла Смоляк, голови міських та районних організацій Червоного Хреста області, ветерани Товариства. Учасники зустрічі переглянули фільм про діяльність Українського Червоного Хреста.

Останні новини Чернігівщини

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 27 червня

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 27 червня 13:03

У Чернігівській області 27 червня тривали першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури.

Перше засідання робочої групи з актуалізації Стратегії розвитку Ніжинської територіальної громади

Перше засідання робочої групи з актуалізації Стратегії розвитку Ніжинської територіальної громади 12:35

27 червня відбулося засідання робочої групи з актуалізації Стратегії розвитку Ніжинської територіальної громади.

Спеціальна економічна зона для Чернігівщини: законопроєкт писатимуть спільно з бізнесом

Спеціальна економічна зона для Чернігівщини: законопроєкт писатимуть спільно з бізнесом 12:23

На Чернігівщині працюватиме спеціальна робоча група з економічного відновлення області.

За добу на Чернігівщині виявлено 372 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 28 червня

За добу на Чернігівщині виявлено 372 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 28 червня 11:51

За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 15 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 372 такі предмети.

На Чернігівщині поліцейські провели благодійний турнір з міні-футболу на підтримку Збройних Сил України 11:37

Вихідними в місті Мена відбувся турнір з міні-футболу серед поліцейських. У змаганнях брали участь 4 команди поліцейських Корюківського району.