Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 липня, 21:22:17

Обговорили результати та визначили пріоритети роботи

10.05.2013   11:57Агенцiя

8 травня в Чернігівському ОЦЗ відбулася нарада з директорами та технологами-організаторами базових центрів зайнятості на тему: "Про підсумки діяльності обласної служби зайнятості за 4 місяці 2013 року та пріоритетні завдання щодо реалізації Закону України "Про зайнятість населення".

Протягом січня-квітня 2013 року на обліку в центрах зайнятості області перебувало 29,3 тис. громадян, що на 5,8% більше ніж за відповідний період минулого року. Зокрема, статус безробітного мали 13,9 тис. осіб, що на 18,1% більше ніж торік.

З початку року за направленням служби зайнятості працевлаштовано 7 тис. громадян - на 11% більше ніж у січні-квітні минулого року, з них - 4,8 тис. зареєстрованих безробітних.

Одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності отримали 225 людей. За направленням служби зайнятості набувало нових професій та підвищувало кваліфікацію1,8 тис. безробітних. Протягом січня-квітня до громадських та інших робіт тимчасового характеру залучено 1,3 тис. осіб. Станом на 1 травня на обліку в центрах зайнятості області перебувало 16,9 тис. безробітних громадян - на 5,6% більше ніж торік. Актуальними були 1,7 тис. вакансій, на кожну з яких претендувало 10 безробітних осіб.

Пріоритетами у роботі обласної служби зайнятості перший заступник директора ОЦЗ Вячеслав Бєлогура назвав підвищення якості та результативності послуг, які надає служба зайнятості, поглиблення співпраці з роботодавцями, органами влади та місцевого самоврядування й активізацію інформаційно-роз'яснювальної роботи щодо популяризації норм нового Закону України "Про зайнятість населення". У березні-квітні Кабінет Міністрів України та Міністерство соціальної політики затвердили низку підзаконних актів, які регулюють питання надання соціальних послуг населенню та роботодавцям. Отже, інструментарій для роботи в новому законодавчому полі є. Під час наради були обговорені механізми надання послуг відповідно до чинного Закону України "Про зайнятість населення" - видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці громадян, старше 45 років, організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, відшкодування повного розміру єдиного соціального внеску роботодавцям, які працевлаштовують на нові робочі місця безробітних з числа соціально вразливих категорій громадян.


Валентина Федусь, головний спеціаліст відділу організаційної та інформаційної роботи ОЦЗ
 

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини