Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 11 грудня, 18:14:57

Відбулася 45 сесія Прилуцької міської ради

27.04.2013   15:16Агенцiя

Про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності міськвідділу міліції на території міста 24 квітня відбулося пленарне засідання 45 сесії міської ради, під час якого було розглянуто 11 питань.

Першим слухалося питання про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності міськвідділу міліції на території міста та про хід виконання міської комплексної Програми профілактики правопорушень на 2011-2013 роки, про що інформував начальник Прилуцького міськвідділу міліції Руслан Курамшин.

Очільник міськвідділу міліції зупинився на загальній характеристиці криміногенної обстановки в місті та питаннях охорони громадського порядку, наголосив на тому, що показники майже по всіх напрямках роботи правоохоронців зросли в порівнянні з минулорічними.

Руслан Курамшин зауважив, що на сьогодні вкрай актуальним є питання організації роботи в умовах прийнятого Кримінального процесуального кодексу. Безперечним є факт, що затверджені кодексом норми процесуальної діяльності створили нові умови для оперативно-службової діяльності, у зв’язку з чим виникають труднощі організаційного характеру, потребує змін нормативно-правова база, організація навчання працівників, їх перепідготовка та психологічна адаптація до роботи за новими правилами.

Дещо інша інформація про забезпечення законності та правопорядку на території міста прозвучала із вуст заступника Прилуцького міжрайонного прокурора Валерія Савченка. Представник прокуратури зазначив, що на сьогодні оперативна обстановка в регіоні залишається складною, а в роботі прилуцької міліції мають місце недоліки, зокрема, неналежне виконання службових обов’язків працівниками міліції.

Зі співдоповіддю по даному питанню виступив голова постійної депутатської комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян Олексій Гавриш, який звернув увагу на недопрацювання правоохоронців у таких напрямках як боротьба з наркоманією, реалізація алкогольних напоїв неповнолітнім, несанкціонована торгівля продуктами харчування, особливо в центральній частині міста, та порушення правил дорожнього руху водіями важковагових автомобілів. Голова профільної депутатської комісії звернувся до начальника міськвідділу міліції Руслана Курамшина з проханням посилити роботу правоохоронців у вищезазначених напрямках.

Депутати також порушили перед очільником міліції ряд проблемних питань.


Узявши до відома інформації, озвучені начальником міськвідділу міліції Русланом Курамшиним, заступником міжрайонного прокурора Валерієм Савченком та головою профільної депутатської комісії Олексієм Гавришем, депутати ухвалили відповідне рішення, у якому прописали конкретні рекомендації, на що необхідно звернути увагу при забезпеченні законності, боротьби зі злочинністю та охорони громадського порядку на території міста.


Про роботу виконавчого комітету Прилуцької міської ради
за І квартал 2013 року

Депутатський корпус узяв до відома інформацію керуючої справами виконавчого комітету міської ради Валентини Ходюк про роботу виконавчого комітету Прилуцької міської ради за І квартал 2013 року.

Відповідно до плану протягом І кварталу поточного року проведено 12 засідань виконкому, з них 5 – у розширеному форматі. За результатами розгляду ухвалено 158 рішень, що охоплюють різні напрямки діяльності виконавчого комітету міської ради. Зокрема, у галузі бюджету, фінансів та цін – 21; у галузі житлово-комунального господарства, побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування, транспорту та зв’язку – 23; у галузі освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури та спорту – 22; у галузі соціального захисту населення – 20; у галузі забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян – 14; у галузі управління комунальною власністю – 4; решта ухвалених рішень стосуються інших напрямків роботи.

Крім того, з 158 рішень, ухвалених виконавчим комітетом, 54 рішення ухвалені на виконання делегованих повноважень. Також ухвалено 6 рішень на виконання документів органів влади вищого рівня та 3 рішення – на виконання рішень міської ради.
Відповідно до Закону України „Про доступ до публічної інформації” порядок денний засідань виконавчого комітету міської ради та рішення, ухвалені на засіданнях виконавчого комітету міської ради, за винятком рішень, які містять інформацію з обмеженим доступом, розміщуються на офіційному сайті та офіційному порталі міста. У газеті „Відомості Чернігівщини” оприлюднюється інформація про ухвалені рішення із посиланням на інтернет-сайт, де такі рішення розміщені для ознайомлення.


Сесія затвердила міську Програму, положення та статути

Сесія затвердила міську Програму “Забезпечення грудних дітей та дітей другого року життя, які виховуються в малозабезпечених сім’ях, а також дітей раннього віку, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, достатнім, високоякісним та безпечним дитячим харчуванням на 2013-2015 рр.”. Дана Програма забезпечить реалізацію прав дитини на достатній життєвий рівень, охорону здоров’я і життя, а також забезпечення соціальних та економічних засад державної політики у даній сфері.


Відповідними рішеннями затверджено Положення про управління освіти міської ради та Положення про сектор по фізичній культурі та спорту міської ради.

З метою приведення у відповідність до чинного законодавства міська рада затвердила в новій редакції статути дошкільних навчальних закладів, шкіл та гімназій міста.


Ухвалені бюджетні рішення

Депутати розглянули бюджетні питання, зокрема, унесли зміни у видаткову частину загального та спеціального фондів міського бюджету та надали дозвіл виконавчому комітету міської ради спрямувати залишок коштів цільового фонду міського бюджету на початок року в сумі 1 тис. 600 грн. КП,, Міськсвітло’’для придбання металоконструкції.


Утворено управління містобудування та архітектури міської ради

Керуючись постановами Кабінету Міністрів України, сесія ухвалила рішення щодо внесення змін до структури та чисельності самостійних структурних підрозділів міської ради, ліквідувавши відділ містобудування та архітектури міської ради та утворивши управління містобудування та архітектури міської ради у складі 8 одиниць.

Депутати розглянули земельні питання та ухвалили по них відповідне рішення.


Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення міської ради
 

Останні новини Чернігівщини

Учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни та члени їхніх сімей мають унікальну можливість реалізуватися в бізнесі 16:28

Кошти на його створення або розвиток можна отримати за програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» урядовогопроєктуєРобота.

Чернігівські лікарні потребують донорської крові 3 та 4 груп з позитивним резус-фактором

Чернігівські лікарні потребують донорської крові 3 та 4 груп з позитивним резус-фактором 13:52

Станом на 11 грудня по всій Україні стабільною лишається потреба у донорах усіх груп крові. Про це повідомляє платформа ДонорUA у своєму дописі на Facebook.

Колишню керівницю "Чернігівгазу" Аллу Ярову взяли під варту із заставою у 110 мільйонів гривень 13:48

Колишній керівниці "Чернігівгазу" Аллі Яровій обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із заставою у 110 мільйонів гривень за підозрою у привласненні, розтраті та відмиванні майна.

Подвійний ювілей Миколи Борща 13:46

75-річний ювілей і 60-річчя творчої діяльності заслужений працівник культури України, головний хормейстер Капели бандуристів ім. О.Вересая Микола Борщ відзначив великою концертною програмою “Зорепадом летять роки”.

Допомогу при народженні дитини отримають ще 88 сімей

Допомогу при народженні дитини отримають ще 88 сімей 12:16

Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримають ще 88 мешканок, які зареєстровані і наразі перебувають у Чернігові. Загальна сума виплат — 715 тисяч гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини