Вирішено питання продовження лікування хворих на ниркову недостатність
Виконання доручення Президента України Віктора Януковича щодо розв'язання нагальних проблем із забезпеченням лікування хворих методом гемодіалізу знаходиться на постійному контролі голови обласної державної адміністрації.
26 квітня під час зустрічі голови облдержадміністрації Володимира Хоменка з директором ТОВ "Фрезеніус Медикал Кер Україна" Володимиром Подворним вирішено питання продовження лікування хворих на ниркову недостатність та подальшого надання якісної медичної допомоги жителям області, які потребують лікування методом амбулаторного гемодіалізу.
У зустрічі також взяли участь заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Микола Стрілець, в.о. заступника голови облдержадміністрації Юрій Музика, начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Галина Василькова.
Останні новини Чернігівщини
«Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника 11:54
Сьогодні, 9 грудня, у Чернігівській міській раді відбулася традиційна щотижнева загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.
Чернігівщина лідирує за збором зернових та зернобобових культур 11:52
Станом на 4 грудня три області України вийшли у лідери за валовим збором зернових та зернобобових культур. Першість утримує Чернігівська область, впевнено випереджаючи Хмельниччину та Вінниччину.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:23
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
9 грудня: цей день в Україні і світі 08:48
День 1385 Російська агресія - Day 1385 Russian aggression
У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14
Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.