Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 січня, 16:00:57

Зміцнення безпеки через співробітництво

26.04.2013   15:31

Сьогодні в Чернігівському державному технологічному університеті відбулась інтерактивна конференція "Зміцнення безпеки через співробітництво" та брифінг для регіональних ЗМІ за участі дипломатів Центру інформації та документації НАТО та ряду країн Північно-Атлантичного Альянсу та ЄС.

Під час конференції зі студентами, в тому числі й тими, що навчаються на військовій кафедрі, спілкувалися Радник, заступник Посла Посольства Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс, Радник, заступник Посла Посольства Словацької Республіки в Україні Марек Шафін, аташе з питань оборони Посольства Литовської Республіки в Україні підполковник Міндаугас Квікліс та Директор Інституту "Європейський Поступ" Едуард Ільїн.
 
Захід було організовано Інститутом Європейського Поступу, Центром інформації та документації НАТО в партнерстві з "Чорноморською бізнес лігою", Центром зовнішньополітичних досліджень "ОПАД". А інформаційну підтримку здійснювала Українська Інформаційна Служба.
 
В рамках інтерактивної конференції та брифінгу обговорювалися питання використання досвіду сусідніх країн на шляху до Євроїнтеграції, питання  щодо діяльності НАТО, а також залучення прогресивної молоді до участі в політичних, реформаторських процесах у своїх країнах.
 
Подібні заходи проводяться в Україні вже 5 років і відбулись майже в усіх обласних центрах. Головною метою цієї роботи є створення інформаційного майданчика для відкритого спілкування з українською молоддю, отримання нею інформації з "перших рук" про аспекти безпеки, економіку країн Європи та узагальненого досвіду проведення реформ, які відбуваються також й в Україні.
 

Останні новини Чернігівщини

ДБР прийшло з обшуками до Чернігівської міськради під час сесії

ДБР прийшло з обшуками до Чернігівської міськради під час сесії 15:38

У Чернігівській міськраді, де 27 січня проходить сесія, Державне бюро розслідувань проводить обшук.

За матеріалами СБУ засуджено іноземця, який закликав до розв’язування війни

За матеріалами СБУ засуджено іноземця, який закликав до розв’язування війни 12:00

За матеріалами Служби безпеки України Апеляційний суд Чернігівської області остаточно затвердив рішення про покарання іноземця – мешканця Чернігова за поширення публічних закликів до війни.

Тетянине свято на сцені філармонійного центру

Тетянине свято на сцені філармонійного центру 11:49

Віддані шанувальники творчості артистів Чернігівського обласного філармонійного центру завжди з нетерпінням чекають на 25 січня — Тетянин день.

Відкрита лекція співробітника Українського інституту національної пам’яті Сергія Бутка «Крути – бій за майбутнє»

Відкрита лекція співробітника Українського інституту національної пам’яті Сергія Бутка «Крути – бій за майбутнє» 10:45

«Без Крут навіть акт 22 січня був би документом без підпису, бо такі акти мало виголосити. Їх треба чинити…», - Євген Маланюк, письменник, сотник армії УНР

Олена Дмитренко: Критичної загрози немає, але ми маємо бути готові до будь–якого розв’язання ситуації

Олена Дмитренко: Критичної загрози немає, але ми маємо бути готові до будь–якого розв’язання ситуації 10:40

26 січня в Чернігівській облдержадміністрації зібралось чергове засідання Ради оборони області під головуванням голови ОДА В’ячеслава Чауса та голови обласної ради Олени Дмитренко.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини