Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 08:02:11

Зміцнення безпеки через співробітництво

26.04.2013   15:31

Сьогодні в Чернігівському державному технологічному університеті відбулась інтерактивна конференція "Зміцнення безпеки через співробітництво" та брифінг для регіональних ЗМІ за участі дипломатів Центру інформації та документації НАТО та ряду країн Північно-Атлантичного Альянсу та ЄС.

Під час конференції зі студентами, в тому числі й тими, що навчаються на військовій кафедрі, спілкувалися Радник, заступник Посла Посольства Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс, Радник, заступник Посла Посольства Словацької Республіки в Україні Марек Шафін, аташе з питань оборони Посольства Литовської Республіки в Україні підполковник Міндаугас Квікліс та Директор Інституту "Європейський Поступ" Едуард Ільїн.
 
Захід було організовано Інститутом Європейського Поступу, Центром інформації та документації НАТО в партнерстві з "Чорноморською бізнес лігою", Центром зовнішньополітичних досліджень "ОПАД". А інформаційну підтримку здійснювала Українська Інформаційна Служба.
 
В рамках інтерактивної конференції та брифінгу обговорювалися питання використання досвіду сусідніх країн на шляху до Євроїнтеграції, питання  щодо діяльності НАТО, а також залучення прогресивної молоді до участі в політичних, реформаторських процесах у своїх країнах.
 
Подібні заходи проводяться в Україні вже 5 років і відбулись майже в усіх обласних центрах. Головною метою цієї роботи є створення інформаційного майданчика для відкритого спілкування з українською молоддю, отримання нею інформації з "перших рук" про аспекти безпеки, економіку країн Європи та узагальненого досвіду проведення реформ, які відбуваються також й в Україні.
 

Останні новини Чернігівщини

Медзасоби та захисне спорядження, отримане від держави, розподілено в лікарні області

Медзасоби та захисне спорядження, отримане від держави, розподілено в лікарні області 12:17

Останніми днями Чернігівська область отримала від держави декілька партій медзасобів та захисного спорядження для протидії поширенню COVID-19.

Упродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 9 пожеж

Упродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 9 пожеж 12:08

Останнім часом можна побачити окутані клубами диму від вогнищ присадибні ділянки, відкриті території, лісопаркові зони тощо.

За реагування військової прокуратури командир військової частини відбуде покарання на гауптвахті

За реагування військової прокуратури командир військової частини відбуде покарання на гауптвахті 11:45

Чернігівським районним судом Чернігівської області за результатами розгляду протоколу про вчинення військового адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 172 – 15 ч. 2 КУпАП, майора ЗСУ, виконуючого обов’язки командира військової частини, яка дислокована на Чернігівщині, притягнуто до адміністративної відповідальності.

Двісті квадратних метрів щастя – це публічна бібліотека у Менській громаді

Двісті квадратних метрів щастя – це публічна бібліотека у Менській громаді 11:31

Публічна бібліотека у Менській громаді – це 200 квадратних метрів сучасного, світлого та активного простору. Тут залюбки проводять час дорослі і діти, мами з малечею, старші жителі та гості, які приїхали у справах або відпочити.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини