Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 30 листопада, 14:42:01

В Чернігові підписали резолюцію про співпрацю у сфері молодіжної політики

26.04.2013   08:35Агенцiя

25 квітня у прес-центрі “Чиста політика” відбувся круглий стіл “Актуальні аспекти розвитку молодіжної політики в області”.

За ініціативи молодіжного комітету громадської ради обладміністрації зібралися профільні органи влади, громадські організації, представники студентського самоврядування та ЗМІ. Учасники заходу підписали резолюцію про співпрацю у сфері молодіжної політики.

Метою заходу стало налагодження співпраці та комунікації усіх організацій, які зацікавлені в розвитку молоді. “Насправді в сфері молодіжної політики проводиться значна кількість заходів, проектів і програм, але про них знають одиниці. Все через низький рівень комунікації і висвітлення”. – зазначив голова комітету з питань молодіжної політики громади при ЧОДА Олександр Рись.

Учасники круглого столу обговорили ситуацію в сфері молодіжної політики та підписали резолюцію про співпрацю. Для налагодження комунікації було вирішено створити єдину базу електронного листування для обміном інформацією.

 

Текст резолюції:

Резолюція про співпрацю у сфері молодіжної політики, сприянні розвитку молоді


Ми, що підписалися під цією резолюцією, заявляємо про готовність спільно діяти задля створення умов для всебічного розвитку і самореалізації молоді, реалізації державної молодіжної політики в Чернігівській області, а саме

• здійснювати спільну діяльність з метою створення умов для різнобічного розвитку молоді в Чернігівській області;

• підтримувати постійну комунікацію та конструктивний діалог;

• сприяти реалізації проектів і програм, спрямованих на розвиток молоді;

• сприяти інформаційному висвітленню реалізації державної молодіжної політики, діяльності молодіжних громадських організацій;

• поширювати власний досвід та надавати посильну консультативну і практичну допомогу в реалізації проектів, програм, заходів, спрямованих на розвиток молоді.
 

Останні новини Чернігівщини

 Понад 100 порушень санітарного законодавства виявлено в області за минулий тиждень

Понад 100 порушень санітарного законодавства виявлено в області за минулий тиждень 13:24

Протягом минулого тижня фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області виявили у суб’єктів господарювання понад 100 порушень санітарного законодавства.

На Чернігівщині вшанували пам’ять жертв Голодомору на місці поховання однієї родини

На Чернігівщині вшанували пам’ять жертв Голодомору на місці поховання однієї родини 13:18

27 листопада в Ічнянській об’єднаній міській громаді Прилуцького району Чернігівської області в лісі за хутором Кікали, біля села Хаєнки, на місці, де похована родина Кондрацьких, відбулося вшанування жертв Голодомору-геноциду 1932-1933 років.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 13:13

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою. На всій ділянці державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску здійснюється посилений прикордонний контроль.

Змістовно від МОЗ: У чому небезпека куріння кальяну?

Змістовно від МОЗ: У чому небезпека куріння кальяну? 13:11

Останнім часом куріння кальяну набуло особливого поширення. Цей спосіб відпочинку активно пропонується у багатьох кафе та ресторанах і є легкодоступним. Ароматний кальян активно рекламується як безпечний спосіб розслабитись та приємно провести час. Але уявлення про те, що він не приносить шкоди здоров’ю – хибне.

В Ольшані на дорозі Т-25-24 Борзна - Ічня - Прилуки ремонтується аварійний міст

В Ольшані на дорозі Т-25-24 Борзна - Ічня - Прилуки ремонтується аварійний міст 13:05

У 2021 році ремонтується одразу три аварійні мости на дорозі Т-25-24 Борзна - Ічня - Прилуки. У с. Велика Загорівка роботи практично завершені. У селі Івангород роботи ще тривають. У селі Ольшана міст закрито для проведення аварійних робіт з листопада 2021 року.