Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 липня, 08:20:54

Роботодавці Чернігівщини обговорили свої проблеми

20.04.2013   10:36

19 квітня в обласному центрі відбувся з’їзд роботодавців Чернігівської області, який відбувся під головуванням керівника Чернігівського обласного об’єднання Організацій Роботодавців “Сіверщина”, депутата обласної ради Віктора Лазаря.

Учасники з’їзду обговорили актуальні питання діяльності роботодавців та підприємців, порушили проблеми, які, на їх думку, гальмують розвиток економіки регіону, держави та запропонували шляхи їх вирішення.

У заході також взяли участь перший заступник голови обласної ради Іван Коробка, заступник голови обласної державної адміністрації Віктор Геращенко, Віце-президент Українського Союзу промисловців та підприємців, депутат обласної ради Валентин Запорощук, керівники профільних громадських об’єднань, підприємств і організацій.

Тема з’їзду, що зібрав представників бізнесу з усіх куточків області – обговорення нагальних проблем роботодавців та підприємців, які гальмують соціально-економічний розвиток регіону та держави.

Виступаючи перед учасниками з’їзду, перший заступник голови обласної ради Іван Коробка, зокрема, наголосив, що у діючому складі обласної ради третина народних обранців – керівники підприємств різних сфер господарського комплексу. То ж проблеми роботодавців депутатському корпусу відомі не з чуток. Практично всі проекти рішень, що виносяться на розгляд пленарних засідань, ніколи не потраплять до сесійної зали без того, щоб на засіданнях постійних комісій їх детально не вивчили та не зробили відповідних рекомендацій або зауважень.

Як повідомив керівник, на підтримку малого і середнього бізнесу, відповідно до прийнятої галузевої програми, у поточному році в обласному бюджеті передбачено 2 млн. грн., що у 2,5 рази більше, ніж у 2012 році.

Звертаючись до присутніх, заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко зазначив, що за результатами таких заходів потрібно формувати конкретні пропозиції щодо полегшення роботи підприємств області, які потім вносити для обговорення, зокрема, на засіданні Регіонального комітету з економічних реформ. Якщо ж порушені проблемні питання не можуть бути вирішені на обласному рівні і потребують внесення змін у законодавство, то пропозиції будуть направлені до центральних органів влади.  Заступник голови облдержадміністрації запевнив, що обласна влада обов’язково розгляне резолюцію з’їзду роботодавців Чернігівської області та пропозиції, які будуть у ній викладені.

За підсумками своєї роботи учасники з’їзду роботодавців Чернігівської області прийняли Меморандум, у якому виклали своє бачення ситуації та шляхи покращення бізнес-клімату на Чернігівщині. Після опрацювання цей документ вони планують надіслати на адресу керівництва держави та області.
 

Останні новини Чернігівщини

Отримують допомогу по частковому безробіттю…

Отримують допомогу по частковому безробіттю… 08:12

Обласним центром зайнятості прийнято 6213 позитивних рішень щодо надання допомоги по частковому безробіттю, що дозволить забезпечити виплати для майже 11,5 тисяч працівників, котрі через карантин втратили частину заробітної плати.

Припинено незаконну торгівлю тютюновими виробами

Припинено незаконну торгівлю тютюновими виробами 08:02

Викрито злочинну діяльність мешканців Чернігівської та Волинської областей, які організували та здійснювали діяльність з незаконного ввезення сигарет та подальшу їх реалізацію на митній території України, а також збут підпільно виготовленої горілки.

Скасовано судове рішення про зобов’язання передати в оренду комунальне майно вартістю 5,4 млн грн

Скасовано судове рішення про зобов’язання передати в оренду комунальне майно вартістю 5,4 млн грн 07:56

Північний апеляційний господарський суд задовольнив апеляційну скаргу прокуратури, скасував рішення суду першої інстанції та постановив нове, яким у задоволенні позову приватного суб’єкта господарювання до Управління комунального майна Чернігівської обласної ради відмовив.

Найкращі дільничні офіцери Чернігівської поліції працюють на Прилуччині

Найкращі дільничні офіцери Чернігівської поліції працюють на Прилуччині 07:44

За результатами роботи дільничних офіцерів поліції у першому півріччі 2020 року найкращими стали співробітники Прилуцького відділу поліції.

Прилуки: рятувальники звільнили набряклу фалангу пальця підлітка від металевого кільця

Прилуки: рятувальники звільнили набряклу фалангу пальця підлітка від металевого кільця 07:33

8 липня о 01:40 до Служби порятунку "101" у м. Прилуки надійшло повідомлення від працівників медичного закладу про те, що до них звернувся 16-річний юнак, який не міг самостійно зняти з набряклого пальця металеве кільце.