Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 листопада, 13:30:26

Роботодавці Чернігівщини обговорили свої проблеми

20.04.2013   10:36

19 квітня в обласному центрі відбувся з’їзд роботодавців Чернігівської області, який відбувся під головуванням керівника Чернігівського обласного об’єднання Організацій Роботодавців “Сіверщина”, депутата обласної ради Віктора Лазаря.

Учасники з’їзду обговорили актуальні питання діяльності роботодавців та підприємців, порушили проблеми, які, на їх думку, гальмують розвиток економіки регіону, держави та запропонували шляхи їх вирішення.

У заході також взяли участь перший заступник голови обласної ради Іван Коробка, заступник голови обласної державної адміністрації Віктор Геращенко, Віце-президент Українського Союзу промисловців та підприємців, депутат обласної ради Валентин Запорощук, керівники профільних громадських об’єднань, підприємств і організацій.

Тема з’їзду, що зібрав представників бізнесу з усіх куточків області – обговорення нагальних проблем роботодавців та підприємців, які гальмують соціально-економічний розвиток регіону та держави.

Виступаючи перед учасниками з’їзду, перший заступник голови обласної ради Іван Коробка, зокрема, наголосив, що у діючому складі обласної ради третина народних обранців – керівники підприємств різних сфер господарського комплексу. То ж проблеми роботодавців депутатському корпусу відомі не з чуток. Практично всі проекти рішень, що виносяться на розгляд пленарних засідань, ніколи не потраплять до сесійної зали без того, щоб на засіданнях постійних комісій їх детально не вивчили та не зробили відповідних рекомендацій або зауважень.

Як повідомив керівник, на підтримку малого і середнього бізнесу, відповідно до прийнятої галузевої програми, у поточному році в обласному бюджеті передбачено 2 млн. грн., що у 2,5 рази більше, ніж у 2012 році.

Звертаючись до присутніх, заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко зазначив, що за результатами таких заходів потрібно формувати конкретні пропозиції щодо полегшення роботи підприємств області, які потім вносити для обговорення, зокрема, на засіданні Регіонального комітету з економічних реформ. Якщо ж порушені проблемні питання не можуть бути вирішені на обласному рівні і потребують внесення змін у законодавство, то пропозиції будуть направлені до центральних органів влади.  Заступник голови облдержадміністрації запевнив, що обласна влада обов’язково розгляне резолюцію з’їзду роботодавців Чернігівської області та пропозиції, які будуть у ній викладені.

За підсумками своєї роботи учасники з’їзду роботодавців Чернігівської області прийняли Меморандум, у якому виклали своє бачення ситуації та шляхи покращення бізнес-клімату на Чернігівщині. Після опрацювання цей документ вони планують надіслати на адресу керівництва держави та області.
 

Останні новини Чернігівщини

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».

Відкрилася перша персональна виставка робіт молодої художниці Алени Сенько

Відкрилася перша персональна виставка робіт молодої художниці Алени Сенько 12:45

14 листопада у Ніжинському міському Будинку культури відкрилася персональна виставка робіт молодої художниці ромської національності, члена Ніжинської асоціації ромів «ЗОР» Алени Сенько, за підтримки Посла толерантності ПРООН в Україні Золи Кондур.

"Слуга народу" виключила Антона Полякова із фракції 12:40

15 листопада фракція "Слуга народу" вирішила виключили народних депутатів Анну Скороход і Антона Полякова.

З місцевим ФМ РАДІО

З місцевим ФМ РАДІО "ОNE.ФМ" - Чернігів, Носівка, Бобровиця, Гончарівське, Парафіївка, Срібне 12:28

14 листопада на засіданні Національної ради визначено переможців конкурсу на мовлення на фм частотах у 6 населених пунктах області: м. Бобровиця, 88,9 МГц, смт Гончарівське, 90,7 МГц, м. Носівка, 91,3 МГц, смт Парафіївка, 90,2 МГц, смт Срібне, 101,7 МГц, м. Чернігів, 92,0 МГц − ТОВ «Студія «1.ФМ», м. Чернігів («Onefm»).