Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 березня, 18:00:13

Просвітяни Чернігова оновили керівництво організації

19.04.2013   10:44Агенцiя

18 квітня 2013 року в Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповідника М.М. Коцюбинського відбулися звітно-виборні загальні збори Чернігівського міського об’єднання товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка.

Вели збори відомі просвітяни: голова Чернігівської обласної організації Української народної партії, народний депутат 4-го скликання Володимир Ступак, засновник, редактор і видавець газети «Світ - інфо» Петро Антоненко, директор Чернігівського літературно-меморіального музею-заповідника М.М. Коцюбинського Ігор Коцюбинський.

Зі звітом про роботу організації виступила голова міського об’єднання товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, відома поетеса та громадський діяч Надія Галковська.

В обговоренні доповіді виступили Сергій Павленко, Станіслав  Журавель, Володимир Ступак, Петро  Антоненко, Інеса Вачнадзе, Сергій Богдан, Лариса Куровська, Віктор Лазар та інші, які висловили пропозиції та зауваження до роботи організації за звітний період.

В обговоренні чернігівських  просвітян центральною темою  стала не тільки активізація діяльності організації в умовах наступу шовіністичних, антидержавних сил на все українське та підготовка до відзначення 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка, а також і конкретна проблема перейменування вулиць у Чернігові. З цього приводу учасники зборів одноголосно прийняли «Звернення Чернігівського міського об’єднання товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка до Чернігівської міської ради з приводу наруги над пам’яттю борців за волю і незалежність України».

Загальні збори доручили новообраному правлінню відновити  роботу комісії «Просвіти» по контролю за дотриманням законодавства про державну мову в діяльності державних, комунальних, приватних структур місті Чернігові.

Загальні збори просвітяни міста  Чернігова вкотре засвідчили, що є  об’єднанням усіх патріотичних і національно-демократичних сил незалежно від їх політичної приналежності, а не пропагандистським підрозділом якось однієї партії.

Головою Чернігівського міського об’єднання товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка обрано Андрія Глухенького, заступниками Ігоря Коцюбинського та Надію Галковську.

Прес-служба Чернігівської обласної організації УНП

Останні новини Чернігівщини

Прес-брифінг "Діалог для трансформації конфліктів в громадах". ВІДЕО 17:03

Представники Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та керівництво Новобілоуської ОТГ розкажуть про перебіг, досягнення та виклики під час реалізації реформи місцевого самоврядування та освітньої реформи в громаді.

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині 16:58

Поліція Чернігівської області разом з рятувальниками, медиками та органами місцевого самоврядування забезпечуватиме режим карантину в селі Комарівка Борзнянського району.

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС 12:30

Ухвалили низку важливих рішень, зокрема:

29 березня Україна перейде на літній час

29 березня Україна перейде на літній час 10:32

У ніч з 28 на 29 березня в Україні відбудеться перехід на літній час. Перевести стрілки годинника на годину вперед необхідно о 3-ій годині ранку за київським часом.

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері "Іллінська-Чернігівська" 10:25

26 березня Хресний хід навколо Чернігова був здійснений з іконою Божої Матері «Іллінська-Чернігівська».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини