Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 серпня, 07:45:28

Просвітяни Чернігова оновили керівництво організації

19.04.2013   10:44Агенцiя

18 квітня 2013 року в Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповідника М.М. Коцюбинського відбулися звітно-виборні загальні збори Чернігівського міського об’єднання товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка.

Вели збори відомі просвітяни: голова Чернігівської обласної організації Української народної партії, народний депутат 4-го скликання Володимир Ступак, засновник, редактор і видавець газети «Світ - інфо» Петро Антоненко, директор Чернігівського літературно-меморіального музею-заповідника М.М. Коцюбинського Ігор Коцюбинський.

Зі звітом про роботу організації виступила голова міського об’єднання товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, відома поетеса та громадський діяч Надія Галковська.

В обговоренні доповіді виступили Сергій Павленко, Станіслав  Журавель, Володимир Ступак, Петро  Антоненко, Інеса Вачнадзе, Сергій Богдан, Лариса Куровська, Віктор Лазар та інші, які висловили пропозиції та зауваження до роботи організації за звітний період.

В обговоренні чернігівських  просвітян центральною темою  стала не тільки активізація діяльності організації в умовах наступу шовіністичних, антидержавних сил на все українське та підготовка до відзначення 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка, а також і конкретна проблема перейменування вулиць у Чернігові. З цього приводу учасники зборів одноголосно прийняли «Звернення Чернігівського міського об’єднання товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка до Чернігівської міської ради з приводу наруги над пам’яттю борців за волю і незалежність України».

Загальні збори доручили новообраному правлінню відновити  роботу комісії «Просвіти» по контролю за дотриманням законодавства про державну мову в діяльності державних, комунальних, приватних структур місті Чернігові.

Загальні збори просвітяни міста  Чернігова вкотре засвідчили, що є  об’єднанням усіх патріотичних і національно-демократичних сил незалежно від їх політичної приналежності, а не пропагандистським підрозділом якось однієї партії.

Головою Чернігівського міського об’єднання товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка обрано Андрія Глухенького, заступниками Ігоря Коцюбинського та Надію Галковську.

Прес-служба Чернігівської обласної організації УНП

Останні новини Чернігівщини

В Україні очікується помірно спекотна погода, місцями короткочасні дощі та грози 14:59

Найближчої доби в Україні очікується помірно спекотна погода, місцями короткочасні дощі та грози.

14 серпня - цей день в Україні і світі

14 серпня - цей день в Україні і світі 14:58

У неділю 14 серпня в Україні своє професійне свято відзначають будівельники та працівники ветеринарної медицини.

Розкрито вбивство 7-річної дитини. Батькові повідомлено про підозру

Розкрито вбивство 7-річної дитини. Батькові повідомлено про підозру 15:49

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури розкрито вбивство малолітнього хлопчика, яке мало місце на початку червня 2022 року у Прилуцькому районі.

Поліцейські Корюківщини взяли участь у меморіальному молодіжному забігу на честь загиблих воїнів

Поліцейські Корюківщини взяли участь у меморіальному молодіжному забігу на честь загиблих воїнів 15:48

Сьогодні у Мені відбувся молодіжний забіг на знак вшанування пам’яті земляка — Віталія Горбача, а також усіх загиблих захисників України. До нього долучилися й поліцейські місцевого відділення Корюківського райвідділу поліції. Дистанція забігу склала два кілометри.

Допомога пораненим воїнам від чернігівських школярок

Допомога пораненим воїнам від чернігівських школярок 15:32

У Чернігові дівчатка-підлітки вирішили зібрати кошти для поранених воїнів. Діти влаштували імпровізований «магазин» на одній з найбільших вулиць обласного центру, неподалік від місцевого ринку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини