Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 квітня, 22:38:06

Понад 58 тисяч дітей Чернігівської області оздоровляться та відпочинуть цього літа

19.04.2013   08:52

У 2013 році на Чернігівщині планується забезпечити оздоровчими та відпочинковими послугами понад 58 тисяч дітей шкільного віку, що становить 67 % від їх загальної кількості.

При цьому пріоритет надаватиметься саме оздоровчим послугам, питома вага яких має бути не нижче 43%. На це передбачається використати понад 43 млн грн. Про це зазначив в.о. заступника голови облдержадміністрації Юрій Музика 18 квітня під час засідання обласної міжвідомчої комісії з організації відпочинку та оздоровлення дітей і учнівської молоді, на якому окреслили головні завдання з підготовки і проведення літньої оздоровчої кампанії 2013 року.

За інформацією директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Оксани Сердюк, минулорічна кампанія в області була проведена на достатньо високому рівні. Область значно покращила свої результати щодо охоплення дітей оздоровчими та відпочинковими послугами й увійшла у десятку кращих на Україні.

Щоб утримати ці позиції та забезпечити оздоровлення та відпочинок якомога більшої кількості дітей необхідно чітко скоординувати роботу на місцях, правильно розставити акценти і здійснювати контроль за якістю і безпечністю послуг.

Головними ж завданнями, як і минулого року, є забезпечення якісного харчування, медичного обслуговування, змістовного дозвілля, організації безпечного перебування дітей у закладах оздоровлення та відпочинку, максимального дотримання санітарно-гігієнічних норм, протипожежної безпеки, безпеки на водоймах та ефективний підбір кваліфікованих кадрів для закладів оздоровлення та відпочинку. Враховуючи акценти нових соціальних ініціатив Президент України Віктора Януковича, слід також приділити увагу відновленню дитячих спортивних майданчиків, що сприятиме розвитку і оздоровленню дітей.

Улітку поточного року на Чернігівщині планують функціонувати 26 закладів оздоровлення. Після проведення ремонту планують відновити свою роботу дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Веселка» (Прилуцький район), позаміський заклад «Дивосвіт» (колишній «Юний хімік») та заклад оздоровлення та відпочинку «Казковий-2» (Менський район).

Відпочинкові послуги в області надаватимуть 504 табори з денним перебуванням, 13 таборів праці і відпочинку та 2 наметові містечка. Підсумовуючи результати засідання, Юрій Музика закликав усіх до плідної співпраці і злагоджених дій з метою досягнення гарних результатів у збереженні та покращенні здоров’я якомога більшої кількості дітей області.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ 13:55

6 квітня відбулась щотижнева розширена оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника. На період карантинного режиму змінений формат наради, щоб мінімізувати перебування великої кількості людей.

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів 13:49

У Чернігові про самотніх людей похилого віку, які вже потребують сторонньої допомоги, піклуються, зокрема, фахівці територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад.

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області 13:45

За поліцейською статистикою, аварії на Чернігівщині найчастіше траплялися у світлий час доби. За видами транспорту учасниками ДТП у 83,5% були легкові автівки, у 10,5% – вантажівки та у 6% мототранспорт.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 11:14

Упродовж минулого тижня з 30 березня по 6 квітня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 196 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.