Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 липня, 17:39:23

Підбито підсумки діяльності робочої групи з питань створення Регіонального ландшафтного парку “Ялівщина”

10.04.2013   11:16

9 квітня заступник голови обласної ради Валентин Мельничук взяв участь у засіданні робочої групи з питань створення Регіонального ландшафтного парку “Ялівщина”, яке провів заступник керівника робочої групи, голова постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів Арсен Дідур. Участь у засіданні також взяли заступник Чернігівського міського голови Олександр Сердюк та заступник начальника управління містобудування та архітектури Чернігівської міської ради Петро Гребень.

На засіданні підбито підсумки діяльності робочої групи, головною метою якої було забезпечення ефективної співпраці між депутатським корпусом обласної, Чернігівської міської рад та громадськими організаціями для отримання реальних результатів по створенню регіонального ландшафтного парку “Ялівщина”.

Робочою групою, до складу якої було обрано 18 чоловік, проведено 5 засідань. В результаті її діяльності, при сприянні керівництва обласної ради та облдержадміністрації, депутатів обласної та Чернігівської міської рад, представників громадських організацій вдалося дійти одностайності щодо окружних меж та орієнтовної площі майбутнього ландшафтного парку, який розміститься на 200,5 га. Розробником проекту створення Регіонального ландшафтного парку “Ялівщина” визначено Чернігівський національний педагогічний університет ім.Т.Г.Шевченка. Орієнтовна вартість проектних робіт складатиме близько 99 тис. грн. Окрім того, науковцями університету виготовлено наукове обґрунтування необхідності створення РЛП “Ялівщина”, а ДП “Чернігівський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою” підготовлено необхідний картографічний матеріал. Також досягнуто попередньої згоди з Чернігівською міською радою про фінансування згаданого проекту за рахунок природоохоронних коштів.

Як було наголошено, виконаний обсяг робіт дасть змогу Чернігівській міській раді звернутися з клопотанням до Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Чернігівській області про створення РЛП “Ялівщина”.

Незважаючи на масштабну попередню роботу, останнє засідання робочої групи пройшло досить емоційно. Близько години члени робочої групи вносили нові пропозиції щодо розв’язання проблемних моментів порятунку урочища та остаточного вирішення долі Ялівщини.

Цього ж дня вони передали картографічні матеріали на паперових та електронних носіях, інші напрацювання по створенню регіонального ландшафтного парку “Ялівщина” Чернігівській міській раді.

Як було зазначено, оскільки на даному етапі робоча група при обласній раді виконала свою функцію, прийнято рішення припинити її діяльність. Проте контроль по створенню Регіонального ландшафтного парку “Ялівщина” буде продовжено постійною комісію обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів та особисто заступником голови обласної ради Валентином Мельничуком.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські виявили схрон зброї та боєприпасів у прикордонній громаді

На Чернігівщині поліцейські виявили схрон зброї та боєприпасів у прикордонній громаді 18:09

Поліцейські оперативники спільно з представниками військової контррозвідки із залученням кінологічної служби та вибухотехніків виявили у лісі схрон зброї, облаштований окупаційними військами рф.

В Прилуках офіційно зареєструвалися 2 тисячі 278 переселенців

В Прилуках офіційно зареєструвалися 2 тисячі 278 переселенців 18:05

На сьогодні в Прилуках офіційно зареєстровано 2 тисячі 278 внутрішньо переміщених осіб. В основному це жінки та діти, але є й невелика кількість чоловіків.

Графік перевірки будинкових тепломереж у Чернігові з 18 по 22 липня

Графік перевірки будинкових тепломереж у Чернігові з 18 по 22 липня 17:23

У Чернігові триває перевірка внутрішньобудинкових тепломереж. Чернігівська міська рада щотижня публікує відповідні графіки, аби містяни могли завчасно спланувати свої справи і у визначену дату бути вдома та спостерігати чи немає протікань.

На Чернігівщині вже відновили більшість мостів, зруйнованих під час війни

На Чернігівщині вже відновили більшість мостів, зруйнованих під час війни 17:16

У Чернігівській області вже відновили 19 із понад 25 зруйнованих під час війни мостів.

Апеляційний суд підтвердив незаконність дій дослідної установи та приватного товариства щодо укладення удаваного правочину

Апеляційний суд підтвердив незаконність дій дослідної установи та приватного товариства щодо укладення удаваного правочину 17:13

Північним апеляційним господарським судом 29.06.2022 відхилено апеляційну скаргу сільськогосподарського товариства та залишено без змін рішення Господарського суду Чернігівської області від 14.04.2021, яким задоволено позовні вимоги прокурора щодо визнання недійсними договорів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини