Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 листопада, 15:04:46

Підбито підсумки діяльності робочої групи з питань створення Регіонального ландшафтного парку “Ялівщина”

10.04.2013   11:16

9 квітня заступник голови обласної ради Валентин Мельничук взяв участь у засіданні робочої групи з питань створення Регіонального ландшафтного парку “Ялівщина”, яке провів заступник керівника робочої групи, голова постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів Арсен Дідур. Участь у засіданні також взяли заступник Чернігівського міського голови Олександр Сердюк та заступник начальника управління містобудування та архітектури Чернігівської міської ради Петро Гребень.

На засіданні підбито підсумки діяльності робочої групи, головною метою якої було забезпечення ефективної співпраці між депутатським корпусом обласної, Чернігівської міської рад та громадськими організаціями для отримання реальних результатів по створенню регіонального ландшафтного парку “Ялівщина”.

Робочою групою, до складу якої було обрано 18 чоловік, проведено 5 засідань. В результаті її діяльності, при сприянні керівництва обласної ради та облдержадміністрації, депутатів обласної та Чернігівської міської рад, представників громадських організацій вдалося дійти одностайності щодо окружних меж та орієнтовної площі майбутнього ландшафтного парку, який розміститься на 200,5 га. Розробником проекту створення Регіонального ландшафтного парку “Ялівщина” визначено Чернігівський національний педагогічний університет ім.Т.Г.Шевченка. Орієнтовна вартість проектних робіт складатиме близько 99 тис. грн. Окрім того, науковцями університету виготовлено наукове обґрунтування необхідності створення РЛП “Ялівщина”, а ДП “Чернігівський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою” підготовлено необхідний картографічний матеріал. Також досягнуто попередньої згоди з Чернігівською міською радою про фінансування згаданого проекту за рахунок природоохоронних коштів.

Як було наголошено, виконаний обсяг робіт дасть змогу Чернігівській міській раді звернутися з клопотанням до Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Чернігівській області про створення РЛП “Ялівщина”.

Незважаючи на масштабну попередню роботу, останнє засідання робочої групи пройшло досить емоційно. Близько години члени робочої групи вносили нові пропозиції щодо розв’язання проблемних моментів порятунку урочища та остаточного вирішення долі Ялівщини.

Цього ж дня вони передали картографічні матеріали на паперових та електронних носіях, інші напрацювання по створенню регіонального ландшафтного парку “Ялівщина” Чернігівській міській раді.

Як було зазначено, оскільки на даному етапі робоча група при обласній раді виконала свою функцію, прийнято рішення припинити її діяльність. Проте контроль по створенню Регіонального ландшафтного парку “Ялівщина” буде продовжено постійною комісію обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів та особисто заступником голови обласної ради Валентином Мельничуком.

Останні новини Чернігівщини

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі 14:59

Східноєвропейський національний університет ім.Лесі Українки започаткував проект «Мюзик темпус» метою якого є презентація української музичної культури у світовому просторі та співпраця з іноземними виконавцями. Також презентація невеликих міст України.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій 13:35

Упродовж минулого тижня з 11 по 18 листопада щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада

Ніжин: щотижнева оперативна нарада 13:04

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови Ніжина з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Оліника.

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста 12:58

На підтримку 19 громадських організацій Чернігова наступного року з міського бюджету буде спрямовано загалом 3,619 млн грн. Відповідний проект Програми підтримки громадських організацій погодив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада.

Кордон за тиждень. Офіційно

Кордон за тиждень. Офіційно 12:40

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини