Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 січня, 05:46:18

Голова Державної пенітенціарної служби України відвідав Чернігівщину. ФОТО

06.04.2013   13:13Агенцiя

У рамках робочого візиту на Чернігівщину Голова ДПтСУ генерал-лейтенант внутрішньої служби Олександр Володимирович Лісіцков відвідав органи та установи виконання покарань Чернігівської області.

Перша робоча зустіч Голови відбулась  з губернатором Чернігівщини Володимиром  Хоменко в приміщенні Чернігівської  обласної Державної адміністрації. Під час перемовин голова Державної  пенітенціарної служби України Олександр Лісіцков розповів про пріоритетні напрямки реформування кримінально–виконавчої системи. Особливим моментом в роботі високопосадовців стала презентація регіональної програми сприяння діяльності кримінально-виконавчій системі Чернігівської області.

Продовженням робочого візиту став конструктивний діалог Голови Служби з пенітенціаріями Чернігівщини, представниками місцевих органів виконавчої влади, правоохоронних органів, духовенства, в ході якого були окреслені пріоритети в діяльності Державної пенітенціарної служби України, обговорені пропозиції про співпрацю.

Під час зустрічі з особовим складом, Голова Державної пенітенціарної служби України Олександр Лісіцков зупинився  і на заходах по вирішенню гострих  соціальних питань персоналу Служби. Правами Голови, кращих співробітників та ветеранів органів та установ Чернігівщини заохочено відзнаками Державної пенітенціарної служби України, грамотами, подяками, позачерговими спеціальними званнями.

Знайомство з пенітенціарними  установами Чернігівської області  розпочалося з відвідин Чернігівського слідчого ізолятора та Чернігівської виправної колонії № 44. Супроводжував поважних гостей начальник управління ДПтС України в Чернігівській області полковник внутрішньої служби Олександр Доробалюк.

Знаменною подією в ході візиту стало урочисте відкриття на території Чернігівської виправної колонії № 44 банно-прального комплексу. Голова Служби перерізав символічну червону стрічку та оглянув оновлені приміщення. Після капітального ремонту тут встановлені сучасні пральні машини.

Про основні види продукції, які виробляються на підприємстві Чернігівської жіночої колонії, виробничі потужності даного підприємства, перспективи щодо створення нових робочих місць для засуджених доповів директор підприємства Василь Леонідович Кириленко. В одному з приміщень швейної фабрики було продемонстровано введення в експлуатацію новопридбаного апаратно-програмного комплексу системи автоматизованого проектування швейних виробів (САПР).

Найчуттєвішим моментом перебування Голови в установі стало  вручення подарунків малюкам, які разом із засудженими матерями перебувають в Будинку дитини при колонії. Наразі в установі проживає 18 дітей віком до 3-х років.

Стародавні храми Чернігова  не залишили Олександра Лісіцкова байдужим. Голова служби відвідав Свято-Троїцький кафедральний собор, де приклався до мощей Святих Феодосія та Лаврентія та зустрівся з архієпископом Чернігівським та Новгород-Сіверським Амвросієм. Важливою подією даного заходу стало укладання угоди про співпрацю між Чернігівською єпархією та управлінням ДПтС України в Чернігівській області.

Наступним не менш важливим етапом робочого візиту на Чернігівщину стало відвідання Чернігівського юридичного коледжу, який готує майбутніх офіцерів Державної пенітенціарної служби України. Олександр Володимирович Лісіцков урочисто відкрив новий гуртожиток навчального закладу та ознайомився з умовами навчання та проживання курсантів.

Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській  області

Останні новини Чернігівщини

Психологічні лайфхаки для позитивного спілкування

Психологічні лайфхаки для позитивного спілкування 12:03

Комунікації правлять світом. Результатом грамотного спілкування у будь-якій сфері життя є гарні відносини та продуктивність.

Психосоматика: що робити, якщо у хворобах винні нерви

Психосоматика: що робити, якщо у хворобах винні нерви 12:00

Кожне п’яте захворювання починається через стрес. Це фактично встановлений факт.

Смачні рецепти вихідного дня: зимові пироги з варенням

Смачні рецепти вихідного дня: зимові пироги з варенням 11:13

Взимку та навесні кондитери рекомендують готувати випічку з варенням. Пропонуємо кілька смачних та нескладних рецептів, які стануть в пригоді господиням.

Гороскоп на тиждень з 17 до 23 січня 2022 року

Гороскоп на тиждень з 17 до 23 січня 2022 року 10:19

Основна подія тижня – це повний місяць у ніч з 17 на 18 січня.

16 січня - День Пам'яті кіборгів в Україні

16 січня - День Пам'яті кіборгів в Україні 10:13

16 січня в Україні вшановують пам'ять захисників Донецького аеропорту та загиблих воїнів.