Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 червня, 14:28:31

Відновлено транспортне сполучення з усіма населеними пунктами, що постраждали від стихійного лиха

26.03.2013   12:34Агенцiя

У період з 22 березня 2013 року було ускладнено транспортне сполучення до 1 тис. 103 населених пунктів. Станом на 8 год. 26 березня 2013 року транспортне сполучення повністю відновлено з усіма населеними пунктами, що постраждали внаслідок негоди. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул на засіданні Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Олександр Вілкул

Олександр Вілкул

За інформацією Укравтодору проїзд автошляхами державного значення забезпечено. На автошляхах Київ – Житомир, Київ – Харків та Київ-Чернігів проїзд автотранспорту забезпечено в обох напрямках.

Транспортне сполучення Вишківським, Яблунецьким, Латірським, Торунським та Абранським гірськими перевалами Закарпатської області та Ужоцьким, Орявським та Івашівським перевалами Львівської області здійснюється у звичайному режимі.

Нагадаємо, що внаслідок стихійного лиха, що сталося 22-23 березня 2013 року в Києві випало 60 мм опадів, в Сумській області – 66 мм (а деяких населених пунктах – 80). У середньому територією України випало опадів від 40 до 50 мм, що є рекордом за сторіччя.

26-27 березня на півдні та південному Заході України пройдуть помірні опади у вигляді мокрого снігу з переходом на дощ, в Криму очікується дощ.

Для очистки доріг та територій від снігу, проведеня оперативних ремонтних робіт залучено більше 22 тисяч осіб та понад 400 одиниць спеціальної техніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС), близько 6000 одиниць техніки комунальної та дорожньої служб, більше 70 одиниць важкої армійської техніки, у тому числі і БТР та 92 снігоприбиральних поїзди.


Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56

У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48

Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:39

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03

У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини