Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 22 березня, 12:48:31

Звернення жителів області до Президента України Віктора Януковича вирішуються

26.03.2013   08:42

У рамках телевізійного проекту «Діалог з країною», який відбувся 22 лютого за участю Президента України Віктора Януковича, Чернігівській обласній державній адміністрації адресовано на розгляд 104 звернення громадян.

За інформацією відділу роботи із зверненнями громадян апарату облдержадміністрації, найбільше отримано звернень від мешканців Чернігівського, Щорського, Ріпкинського, Бахмацького районів та міста Чернігова.

Всього у зверненнях до Президента України було порушено 108 питань, переважно щодо соціального захисту (29), охорони здоров’я (19), житла (16), агропромислового комплексу (8) та житлово-комунального господарства (8).

Станом на 25.03.2013 всі звернення розглянуті. Питання, що порушувались у 39 зверненнях, вирішені позитивно.

Зокрема, було вжито заходів щодо своєчасної виплати державних допомог сім’ям з дітьми, що мешкають у Корюківському, Ніжинському, Новгород-Сіверському районах. З даного питання було отримано 6 звернень.

Крім того, одинока багатодітна мати з с. Красне Бахмацького району порушила питання надання їй фінансової допомоги для ведення власного господарства. За сприяння Бахмацької районної державної адміністрації питання було позитивно вирішено.

6 мешканців області з Корюківського, Новгород-Сіверського, Срібнянського районів, та міст Ніжина і Прилук отримали лікування за бюджетні кошти та медичні препарати за пільговими рецептами. Жителі Корюківського району були забезпечені скрапленим газом.

Щодо решти звернень були вжиті визначені чинним законодавством відповідні заходи. Громадянам надані роз’яснення та необхідна інформація.

Зокрема, мешканка с. Тиниця Бахмацького району отримала роз’яснення щодо можливостей пільгового кредитування будівництва через Чернігівський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім».
 

Останні новини Чернігівщини

Фінські партнери відвідали два ліцеї, яким надавали підтримку 09:01

Сьогодні з візитом на Чернігівщині – представники Міністерства закордонних справ та Посольства Фінляндії в Україні. Зокрема, делегація відвідала два заклади освіти у Михайло-Коцюбинському та Киїнці.

 Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів

Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів 08:56

З вересня 2025 року по лютий 2026 року фахівці Офісів податкових консультантів надали платникам майже 69 тисяч консультацій. Щодня такі консультації стають все більш популярними. Про це повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух на своїй сторінці у Facebook.

20 березня: цей день в Україні і світі

20 березня: цей день в Україні і світі 08:52

День 1486 Російська агресія - Day 1486 Russian aggression

Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17

Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.

 Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16

Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини