Міський голова підтримав ініціативи громадських організацій
Чернігівський міський голова Олександр Соколов підтримав ініціативи громадських організацій щодо реалізації двох проектів у школах міста. Про це він сказав директорам чернігівських шкіл на нараді в управлінні освіти міської ради.

Перший проект обласної громадської організації "Тверезий Чернігів" стосується просвітницької та профілактичної роботи у навчальних закладах щодо шкоди алкогольної, наркотичної і тютюнової залежності. Представник організації Марина Єщенко розповіла керівникам шкіл, що волонтери організації готові прочитати лекції упродовж цього та наступного навчального років, як для школярів, так і педагогічних працівників та батьків.
За її словами, статистика щодо поширення залежності від наркотиків і алкоголю просто вражає. "Чого тільки вартий той факт, що Україна – лідер серед європейських країн за вживанням алкоголю серед підлітків. Молодь зараз має вибір – пити мало чи багато, а ми хочемо, щоб вони робили вибір не пити взагалі", - підкреслила вона.
Ще одна громадська організація клуб "Сота" запропонувала відродити у молодіжному середовищі Чернігова військово-патріотичні ігри. Міський голова пообіцяв розглянути можливість проведення тренувального табору у місті вже цього літа.
О.Соколов висловив переконання, що ініціативи громадських організацій матимуть позитивний ефект, оскільки пропагуватимуть серед дітей і підлітків здоровий спосіб життя, популяризуватимуть заняття спортом.
Останні новини Чернігівщини
Поліція Чернігівщини перекрила канал збуту вибухонебезпечних боєприпасів 09:10
Поліцейські відділення №1 (с-ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу затримали 37-річну жительку одного з сіл Коропської громади, яка налагодила збут ручних гранат.
Призначено нового керівника Чернігівської окружної прокуратури 08:39
Керівник Чернігівської обласної прокуратури Сергій Дейнека представив колективу Чернігівської окружної прокуратури нового керівника – Дениса Тетеніча.
Зловживання, привласнення бюджетних коштів, порубки та безпідставні бронювання –прокурори Чернігівщини викрили чергові фактипротиправної діяльності. Понад 107 млнгрн збитків 17:35
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у взаємодії зіншими правоохоронними органами області повідомили про підозру29особам, серед яких очільник міста, депутат місцевої ради, начальники управлінь міських рад, керівниця освітнього закладу, майстер лісу,колишні працівники виправної колонії, директори товариств та підприємці. Загальна сума завданих збитків становить понад 107 млн грн.
До уваги пасажирів "Укрзалізниці" — зміни руху поїздів на Ніжинському напрямку 16:59
АТ «Українська залізниця» повідомляє, що через ворожі обстріли рух поїздів на Ніжинському напрямку обмежено. Поїзди курсують із затримкою: