Фаріон таки зустрілася із ніжинськими студентами та порадила перестрашеним ректорам злити віск
Сьогодні, 21 березня, народний депутат України від ВО “Свобода” Ірина Фаріон в коментарі Гал-інфо повідомила, що таки зустрілася із ніжинськими студентами, попри всі перешкоди.
![Фаріон](/uploads/4433-m.jpg)
Фаріон
“Я була в Ніжині, відбулася геніальна зустріч зі студентами у музичній школі. Незважаючи на те, що на директора музичної школи брутально тиснули, адже того самого дня до нього зателефонували представники з обласного управлінні культури. Він відповів, що ж такого незаконного зробив, що пустив народного депутата у музичну школу? І якщо нещасному ректорові Бойкові не стало снаги і сили цього зробити, то це зробив директор музичної школи”, – розповіла Ірина Фаріон.
Вона також додала: “Наступна блискуча зустріч була в загальноосвітній школі № 2 із батьківським колективом, бо якесь нещастя намагається на місці цієї школи відкрити конюшню. З того приводу я вже зробила депутатський запит”.
Ірина Фріон розповіла, що учора, 20 березня, у Києві відбулася презентація перевидання її книги “Мовна норма: знищення, пошук, віднова”.
“Учора була блискуча зустріч у Києві, де було багато студентів саме з Ніжина. Наступна зустріч буде в Острозі, ще наступна в Житомирі, тому все гаразд. Зрештою, яка різниця, де я виступаю! Я можу і під телеграфним стовпом зустрітися із тисячами молодих людей. А перестрашеним ректорам бажаю злити віск у бабці, може їх відпустить, бо у своїх гідних студентів вони можуть викликати тільки презирство”, – заявила народний депутат.
Чит. також: “Фаріон “стрілятиме поглядами і словами” у холуїв та пристосуванців”
Нагадаємо, що 16 березня, під час народного віче у Львові в межах всеукраїнської акції опозиції “Вставай, Україно!” народний депутат України від ВО “Свобода” Ірина Фаріон розповіла, що їй відмовили в зустрічах зі студентами двох вишів Ніжина.
Як зазначила Ірина Фаріон, їй відмовили у зустрічі зі студентами Ніжинського державного університету ім. М. Гоголя та Ніжинського агротехнічного інституту.
“Вони мені, як голові профільного підкомітету, забороняють зустрічатися зі студентами, а це свідчить про що, дорога громадо? Так, це свідчить про те, що я приїду на ті зустрічі!”, – запевнила Ірина Фаріон.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.