Через Луценка засуджені Менської колонії “голодують”
Ув’язнення колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка в Менскій колонії ускладнило життя місцевим засудженим. У виправному закладі з його приїздом посилили контроль, тому багато хто втратив тюремні пільги і можливість отримувати подарунки, пишуть “Факты и комментарии”.
“Ми спимо і бачимо, коли його заберуть звідси. До його приїзду родичі передавали нам домашню їжу, а після етапу Луценка в колонії капітально посилився режим, все стало по закону, тобто голубці-котлети заборонили. Начальство боїться проблем, адже перевірок стало більше, з Європи приїжджають політики”, – розповів газеті “Сегодня” місцевий ув’язнений.
При цьому він зазначив, що Луценка посадили клеїти конверти, щоб не пускати його в меблевий цех або майстерню, де роблять сувенірні булави. Таким чином керівництво колонії убезпечило екс-міністра від провокацій і агресії з боку інших ув’язнених.
У той же час прес-секретар “Народної самооборони” Лариса Сарган заявила, що і на “легкій роботі” Луценку доводиться несолодко. Екс-міністр їй розповідав, що нещодавно в колонію надійшло велике замовлення, і він зі своїми колегами три дні поспіль клеїли конверти. Крім того, за словами Саган, колишній глава МВС у вільний час веде щоденник, в який записує думки про політику і життя.
http://nslovo.com/blog/cherez-lutsenka-zasudzheni-menskoji-koloniji-holoduyut
Останні новини Чернігівщини
В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії 14:50
9 лютого до поліції надійшло повідомлення про пожежу в одному з домоволодінь в селищі Ріпки Чернігівського району.
У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби 14:47
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованого злочинного угруповання медиків, які налагодили корупційну схему ухилення від мобілізації
Надзвичайні події в області за останню добу 11:43
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію та 7 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж та 1 іншу подію. Внаслідок надзвичайної ситуації та небезпечних подій загинули 4 особи.
У 2025 році ПРООН допомогла Чернігівщині розчистити майже 14 тисяч тонн завалів 11:42
У минулому році розчистити майже 14 тисяч тонн завалів допомогла Чернігівщині Програма розвитку ООН (ПРООН). Організація за фінансування Уряду Японії провела демонтаж пошкоджених будівель, розчищення територій і сортування відходів у трьох громадах області. Зокрема, було охоплено 57 локацій в Чернігівській, Іванівській та Куликівській ТГ. При цьому демонтовано 46 будівель і розчищено 11 громадських просторів.
10 лютого: цей день в Україні і світі 08:48
День 1448 Російська агресія - Day 1448 Russian aggression