Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 січня, 11:44:50

В Чернігові відбувся перший тренінг для членів Громадських рад

10.10.2011   10:58Агенцiя

Навчання відбулося в рамках проекту Чернігівського освітнього центру “Ініціатива” “Посилення спроможності районних Громадських рад в Чернігівській області”, що полягає в проведенні навчання членів Громадських рад при районних державних адміністраціях Чернігівської області.

руки

руки

8 – 9 жовтня в м. Чернігові відбувся тренінг для членів Громадських рад Чернігівської області.

В першому тренінгу взяли участь представники Громадських рад з семи районів області: Новгород-Сіверського, Козелецького, Куликівського, Сосницького, Бобровицького, Семенівського та Носівського.

Оскільки виконання проекту проходить в тісній взаємодії з органами влади, з вітальним словом до учасників тренінгу звернувся начальник управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації Андрій Подорван.

Теми тренінгу охоплювали всі етапи діяльності Громадських рад: використання НУО законодавчої бази, що регламентує діяльність ГР, інструменти моніторингу діяльності виконавчої влади, пошук і поширення інформації, методи роботи з органами влади та лобіювання.

Учасників тренінгу передовсім цікавили практичні аспекти діяльності Громадських рад, успішні історії колег з інших районів Чернігівської області та всеукраїнський досвід.

Відповіді на всі питання учасники шукали разом з тренерами – представниками чернігівської громадської організації “Поліський фонд міжнародних і регіональних досліджень” Геннадієм Максаком та Юрієм Вдовенком.

В роздаткових матеріалах учасники тренінгу отримали не лише нормативно – правові документи, які допоможуть членам ГР ефективно співпрацювати з органами влади, але і методичні та практичні рекомендації та приклади діяльності ГР.

Наступні дводенні тренінги для членів Громадських рад Чернігівської області заплановані на 15- 16 та 29-30 жовтня.

Додамо, що це навчання стало можливим завдяки проекту “Розвиток громадянського суспільства”, який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2009-2012рр.


Прес-служба Чернігівського освітнього центру  “Ініціатива”

Останні новини Чернігівщини

17 січня - Всесвітній день снігу

17 січня - Всесвітній день снігу 08:26

Ідея створення Всесвітнього дня снігу напрошувалася вже дуже давно. З 2007-го року почали з’являтися перші акції міжнародного характеру, які згодом були включені до порядку денного цього дня. У 2011-му році Міжнародною федерацією лижного спорту (FIS) на 2012-й рік нарешті було заплановано ряд щорічних заходів, присвячених цій знаменній події. FIS виступила засновником Дня снігу, відзначати який вирішили в третю неділю січня.

Виявлено 134 нових випадків COVID-19

Виявлено 134 нових випадків COVID-19 17:02

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 16 січня в області зафіксовано 134 нових випадки COVID-19.

Учні 9-х класів складатимуть державну підсумкову атестацію у закладі освіти в письмовій формі

Учні 9-х класів складатимуть державну підсумкову атестацію у закладі освіти в письмовій формі 12:45

Згідно з нормативними документами атестація випускників 9-х класів може проводитися в закладі освіти або у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини