Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 5 липня, 10:17:25

У Чернігові з’явився центр по захисту прав підприємців

21.02.2013   10:19Агенцiя

Відносини з контролюючими та правоохоронними органами, неврегульованість податкового законодавства, проблеми реалізації власних майнових та економічних прав, особливості реєстрації та припинення діяльності суб’єктів підприємницької діяльності на сучасному етапі – найбільш актуальні питання, з якими підприємці звертаються за правовою допомогою.

Особливо це стосується малих громад та сільської місцевості. Саме тому, вважає керівник Центру правового захисту підприємців м. Чернігів Віктор Тарасов робота таких Центрів правової допомоги - дужа важлива.

Основна мета роботи чернігівського Центру - надання безоплатної юридичної допомоги, підвищення правової обізнаності, активізація представників малого бізнесу на захист своїх прав, а також аналіз ефективності правових механізмів по захисту підприємницьких прав на рівні Чернігівської області.

Графік роботи:

Центр правового захисту підприємців працює щоденно, з 10.00 до 17.00, за адресою: м. Чернігів, вул. Горького 57/1.

Телефон «гарячої лінії»: (0462) 612-532.

Довідка: Центр правового захисту підприємців м. Чернігів працює на базі Чернігівського громадського комітету захисту прав людини. Центри правової інформації та консультацій створені і працюють за підтримки програми «Верховенство права» Міжнародного фонду «Відродження» в рамках ініціативи «Посилення правових можливостей бідних верств населення». Про діяльність мережі центрів, основи та принципи роботи більше можна дізнатися на www.pravo.prostir.ua в розділі «Центри правової інформації та консультацій».

http://pravo.prostir.ua/?news=1702&lang=ukr

Останні новини Чернігівщини

У Коропі відбудеться благодійний ярмарок на підтримку захисників України

У Коропі відбудеться благодійний ярмарок на підтримку захисників України 09:57

Найближчої середи, 6 липня, у Коропі (неподалік ринку) відбудеться благодійний ярмарок.

На Чернігівщині провели в останній путь загиблого воїна

На Чернігівщині провели в останній путь загиблого воїна 09:44

Вчора Чернігівщина попрощалася з земляком - капітаном Копилом Віктором Миколайовичем, який ціною власного життя захищав Україну від ворожої навали.

Рятувальники навчають дітей правилам безпеки

Рятувальники навчають дітей правилам безпеки 09:32

Про безпеку треба знати - про безпеку треба дбати – головний меседж, який хочуть донести рятувальники Чернігівщини до підростаючого покоління в умовах воєнного стану.

у липні-серпні можна здобути професію манікюрника, перукаря, кравця, муляра, візажиста, бджоляра. Графік навчання від центру зайнятості 09:23

Бажаєте безкоштовно і в стислі терміни отримати затребувану на ринку праці професію чи підвищити кваліфікацію?

Ніжинські герої-комунальники ризикували життям заради чистого міста 09:15

Ще зовсім недавно місто здригалось від обстрілів окупантів, які нахабно вдерлись на нашу землю. Незважаючи на небезпеку та ризикуючи власним життям комунальники продовжували працювати.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини