Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 6 червня, 08:21:53

Представлено нового начальника Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області

20.02.2013   14:36

20 лютого особовому складу ТУ МНС України в області та Управління Держтехногенбезпеки в області представлено нового начальника управління ДСНС у Чернігівській області – полковника служби цивільного захисту Вадима Шулюка, який до цього обіймав посаду першого заступника начальника ТУ МНС України в Херсонській області.

Вадим Шулюк

Вадим Шулюк

У представленні взяли участь директор департаменту персоналу Державної служби України з надзвичайних ситуацій Олександр Євсюков та голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко.

Губернатор подякував за плідну співпрацю Володимиру Мусі, який майже три роки очолював цю структуру, зауваживши, що під його керівництвом територіальне управління достойно справлялося з надзвичайними ситуаціями, що виникали на території області та побажав йому подальшої успішної роботи на посаді начальника Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Київській області.

Водночас голова облдержадміністрації зауважив, що перед новим керівництвом управління наразі стоять вкрай важливі завдання, адже робота служби – не лише реагування на надзвичайні ситуації, а в значній мірі – упередження, профілактична робота, яка б не давала можливості виникнення надзвичайних ситуацій.

«Область повинна знати, що є одна монолітна служба, яка виконує завдання, поставлені Президентом України та керівником служби на рівні держави, діє оперативно і узгоджено», - підкреслив Володимир Хоменко.

Шулюк Вадим Володимирович

 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська область: до рятувальників на екскурсію завітали діти 19:14

5 червня до пожежно-рятувальних підроздіів Головного управління ДСНС, що у Бобровиці та Ніжині вкотре завітали дітлахи.

“Ветерани і військові: повага vs дискримінація”: УВФ та НАКО презентували дослідження про дискримінацію ветеранів та військових 19:11

Український ветеранський фонд Мінветеранів спільно з Незалежною антикорупційною комісією (НАКО) 5 червня об 11:00 презентували соціологічне дослідження: “Дискримінація різних соціальних груп у ЗСУ: погляди військових та цивільних”. Дослідження провела соціологічна група “Рейтинг”.

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі 19:08

Фахівці Держгеокадастру розпочали реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративних мереж та їх складових частин.

У Любецькій громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 10:45

Сьогодні начальник обласної поліції Володимир Нідзельський відкрив поліцейську станцію у Любечі Чернігівського району. Це важливий крок для збільшення поліцейської присутності та створення безпекового середовища на прикордонні

У Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою 144 випускники отримали свідоцтва про закінчення навчального закладу 10:34

Вже 28-й рік поспіль вони відзначають свій випускний, і навіть в умовах воєнного стану це не стало виключенням. Начальник Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою підполковник Євген Казанін привітав усіх вихованців ліцею та разом з почесними гостями видав свідоцтва про повну загальну середню освіту, а кращим з них дипломи, грамоти і медалі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини