Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 червня, 11:28:45

Представлено нового начальника Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області

20.02.2013   14:36

20 лютого особовому складу ТУ МНС України в області та Управління Держтехногенбезпеки в області представлено нового начальника управління ДСНС у Чернігівській області – полковника служби цивільного захисту Вадима Шулюка, який до цього обіймав посаду першого заступника начальника ТУ МНС України в Херсонській області.

Вадим Шулюк

Вадим Шулюк

У представленні взяли участь директор департаменту персоналу Державної служби України з надзвичайних ситуацій Олександр Євсюков та голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко.

Губернатор подякував за плідну співпрацю Володимиру Мусі, який майже три роки очолював цю структуру, зауваживши, що під його керівництвом територіальне управління достойно справлялося з надзвичайними ситуаціями, що виникали на території області та побажав йому подальшої успішної роботи на посаді начальника Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Київській області.

Водночас голова облдержадміністрації зауважив, що перед новим керівництвом управління наразі стоять вкрай важливі завдання, адже робота служби – не лише реагування на надзвичайні ситуації, а в значній мірі – упередження, профілактична робота, яка б не давала можливості виникнення надзвичайних ситуацій.

«Область повинна знати, що є одна монолітна служба, яка виконує завдання, поставлені Президентом України та керівником служби на рівні держави, діє оперативно і узгоджено», - підкреслив Володимир Хоменко.

Шулюк Вадим Володимирович

 

Останні новини Чернігівщини

Село на Чернігівщині обстріляли зі ствольної артилерії

Село на Чернігівщині обстріляли зі ствольної артилерії 09:57

27 червня 2022 року, з 19.20 до 19.35 у районі населеного пункту Гірськ Чернігівської області зафіксовано 15 вибухів (виходів) та 15 вибухів (приходів).

Життя блокадного Чернігова 一 Суспільне Чернігів покаже виставу «Тиловий Що?Денник»

Життя блокадного Чернігова 一 Суспільне Чернігів покаже виставу «Тиловий Що?Денник» 09:51

28 червня о 23:00 в ефірі Суспільне Чернігів та всіх регіональних телеканалах Суспільного вийде телеверсія вистави «Тиловий Що?Денник» Чернігівського обласного молодіжного театру.

Уряд затвердив програми безповоротних грантів на створення теплиць і садів 09:45

Міністерство аграрної політики та продовольства України розробило програми безповоротних грантів для аграріїв, які були затверджені на черговому засіданні Кабінету Міністрів України.

На Чернігівщині екологи нарахували близько 10 мільярдів гривень шкоди, завданої землям та атмосферному повітрю

На Чернігівщині екологи нарахували близько 10 мільярдів гривень шкоди, завданої землям та атмосферному повітрю 09:31

Через авіаційні бомбардування та ракетні обстріли російськими військами на Чернігівщині виникли надзвичайні ситуації, наслідками яких стали пошкодження підприємств, житлових будинків та лісових насаджень.

Навчання у Гомельскій області та обстріли прикордоння із різних видів зброї: Генштаб про ситуацію на ранок 28 червня

Навчання у Гомельскій області та обстріли прикордоння із різних видів зброї: Генштаб про ситуацію на ранок 28 червня 09:25

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 28 червня 2022 року.