Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 26 листопада, 11:51:39

Депутати облради вже готові голосувати за РЛП “Ялівщина”

19.02.2013   11:36Агенцiя

Наболіле питання – створення у Чернігові регіонального ландшафтного парку “Ялівщина” – знову піднімали на засіданні робочої групи при обласній раді керівники міста, області, екологи, громадські організації та члени Громадської ради при облдержадміністрації. Перше у цьому році засідання стало початком кінця поблеми, сподіваються учасники, і вже у червні чернігівці таки отримають довгоочікуваний заповідник.

Приблизно визначено, як буде виглядати майбутній регіональний ландшафтний парк “Ялівщина”. Його межі і площі, які попередньо уточнили члени робочої групи, створеної при обласній раді, і оголосили на першому ж засіданні. Розмір земельного ядра – 170 га. Всі дані поки що не остаточні, а приблизні, наголошують члени робочої групи по створенню заповідника.

Позиція обласної ради вже давно відома. Депутати хоч зараз готові проголосувати за створення у Чернігові регіонального ландшафтного парку “Ялівщина”. От тільки процедура ця довготривала. Робоча група ще має доопрацювати і уточнити деякі моменти, тоді остаточний пакет документів передадуть на голосування депутатів Чернігівської міської ради. Міське керівництво отримає ще й рекомендації від членів робочої групи, які вони виклали у резолюції на першому засіданні.

Резолюція з рекомендаціями надійде до Чернігівської міської ради найближчим часом.

На сесії депутати мають проголосувати за виділення площі для створення регіонального ландшафтного парку “Ялівщина”. От тоді вже можна і проект замовляти, який за 98 тисяч гривень виконуватиме Чернігівський національний педагогічний університет.

Якщо не буде підводних каменів, вже у червні чернігівці отримають довгоочікуваний заповідник, зазначив голова постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів Арсен Дідур.

http://chodtrk.com.ua/?p=8162

Останні новини Чернігівщини

Робота є на підприємствах легпрому

Робота є на підприємствах легпрому 10:43

Традиційно однією з провідних галузей економіки Чернігівщини є легка промисловість.В області зареєстровано понад 382 суб’єкти господарювання легпрому. Незважаючи на теперішній непростий воєнний період, підприємства працюють і потребують кваліфікованих кадрів. Знайти потрібних працівників допомагає служба зайнятості.

Напрямки діяльності міста на 2023 рік визначені. Але чим житиме Чернігів, в першу чергу, залежатиме від безпекової ситуації

Напрямки діяльності міста на 2023 рік визначені. Але чим житиме Чернігів, в першу чергу, залежатиме від безпекової ситуації 10:10

Забезпечувати функціонування міста в умовах війни, продовжити відновлювати пошкоджені об'єкти інфраструктури, сприяти стабільному функціонуванню економіки. Це кілька з пріоритетних напрямків, за якими планує жити та працювати Чернігів протягом наступного року. Вони визначені проєктом Програми економічного та соціального розвитку на 2023-й, який погодили на засіданні виконавчого комітету 24 листопада.

Скасовано рішення про ліквідацію п’яти шкіл на Чернігівщині

Скасовано рішення про ліквідацію п’яти шкіл на Чернігівщині 10:05

Господарським судом Чернігівської області задоволено позови прокурорів про визнання незаконними та скасування рішень органів місцевого самоврядування про ліквідацію п’яти загальноосвітніх шкіл у Корюківському та Прилуцькому районах.

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу 09:32

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

 В Чернігівському пологовому будинку запрацювала цитогенетична лабораторія.

 В Чернігівському пологовому будинку запрацювала цитогенетична лабораторія. 09:27

Лабораторія цитогенетики займається діагностикою хромосомної патології, проводить каріотипування подружніх пар, дітей, пацієнтів з проявами хромосомних синдромів та каріотипування абортивного матеріалу з використанням різних методів диференційного забарвлення. Вона оснащена сучасним обладнанням та комп’ютерною програмою «Luciа».