Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 листопада, 05:23:48

Луценка залишили сидіти в колонії

18.02.2013   16:47Агенцiя

Апеляційний суд Чернігівської області залишив Юрія Луценка за ґратами відбувати покарання попри хвороби.

Як повідомляє керівник прес-служби "Народної самооборони" Лариса Сарган у Facebook, його апеляцію на аналогічне рішення Менського райсуду залишили без задоволення.

"Ухвала: У суду всі аргументи захисту безпідставні. Суд бере до уваги "відмову" Луценка від лікування у Бучанській тюрмі", - пише Сарган.

"Колегія не знайшла підстав! Сидіти далі!!! Апеляцію залишити без задоволення!", - повідомляє вона.

Як відомо, захист Луценка домагався, щоб його звільнили від відбування покарання у зв’язку з хворобами, які, за твердженням адвокатів, є підставою для звільнення засудженого.

Менський райсуд Чернігівської області 24 грудня 2012 року відмовився звільнити екс-міністра від відбування покарання за станом здоров'я – і захист Луценка подав апеляцію.

Луценко заявив, що в нього було діагностовано початкову стадію цирозу печінки і портальну гіпертензію, і що в колонії вилікувати його неможливо.

http://www.pravda.com.ua/news/2013/02/18/6983747/

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50

31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48

Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43

Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39

Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини