Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 14 листопада, 12:11:53

Чернігівська "Наша Україна" та ще 13 парторганізацій виступили проти Віктора Ющенка

11.02.2013   09:34Агенцiя

За період з 29 січня по 5 лютого 2013 року відбулися засідання рад 14 обласних організацій політичної партії "Наша Україна": Волинської, Донецької, Закарпатської, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Миколаївської, Полтавської, Тернопільської, Херсонської, Чернігівської, міської Київської та Севастопольської, та АР Крим.

Ющенко

Ющенко

Головним лейтмотивом засідань стала вимога до Президії негайно скликати партійний з'їзд, на якому проаналізувати причини кризи в партії, зробити кардинальні кадрові зміни в керівництві та відновити опозиційний курс "Нашої України". За Статутом "Нашої України" цієї кількості парторганізацій достатньо для прийняття Президією рішення про скликання З'їзду Партії.

Усі вищезгадані організації вимагають невідкладних дій щодо виходу партії з кризи та відновлення повноцінної діяльності "Нашої України".

Ради обласних організацій засуджують курс В.Ющенка і його оточення на розкол "Нашої України" та збереження лояльності до влади Януковича та Партії регіонів.

Зокрема, Київська міська організація "Нашої України" засудила нестатутні дії В.А. Ющенка щодо зриву засідання Політради Партії 26 січня 2013 року. "Проведення паралельного зібрання членів Політради в готелі "Київ" спрямоване на відтягування З'їзду "Нашої України", на якому буде дана оцінка результатів парламентських виборів - 2012 та накреслена нова стратегія Партії". Київські "нашоукраїнці" переконані, що треба зробити все, щоб партія Майдану не була технічною структурою для Партії регіонів, а саме цього, на думку партійців, прагнуть "провладні сили в партії на чолі з братами Ющенками".

Київська обласна організація закликає лідерів партії відкинути особисті амбіції та зосередитися на пошуку компромісів. Організація запропонувала текст "Універсалу партійної єдності", згідно з яким З'їзд має відбутися до 23 березня, і всі кадрові рішення та питання курсу партії повинен вирішити З'їзд. Текст "Універсалу" надіслано В.Ющенку та С.Бондарчуку для підписання.

Попри різну тональність заяв, партійців з різних областей об'єднує одна думка - партії потрібні кардинальні зміни, а подальшу її долю мають вирішувати саме делегати З'їзду "Нашої України".

Останні новини Чернігівщини

Голова ОДА Андрій Прокопенко провів нараду з правоохоронцями щодо розслідування справи по КП

Голова ОДА Андрій Прокопенко провів нараду з правоохоронцями щодо розслідування справи по КП "Ліки України" 11:40

У нараді взяли участь: начальник Головного управління Національної поліції в області Едуард Альохін, заступник начальника Головного управління - начальник слідчого управління Євген Гончаров, голова Управління СБУ у Чернігівській області Юрій Гончаров та в.о. прокурора Чернігівської області Сергій Івашко.

Міжнародна данська компанія

Міжнародна данська компанія "Spectre A/S" розглядає можливість відкриття підприємства на Чернігівщині 11:34

А ще у планах — знайти партнера, готового до розширення власних потужностей. При цьому іноземна сторона готова забезпечувати певну кількість замовлень на рік, постачати сировину. Мова йде про швейні підприємства області, адже компанія займається виробництвом одягу для різних видів спорту на відкритому повітрі (велоспорту, сноуборду, альпінізму, кінного спорту тощо).

"Інна Василенко. Невідома зірка" 11:22

«Відкриття нівроку» Інна Василенко – 25 років на сцені. «Буде весело!» - обіцяла артистка, запрошуючи на свою лірично-комедійну бенефісну програму «Інна Василенко. Невідома Зірка», представлену в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм 13 листопада.

Відбулося засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Прилуцької міськради

Відбулося засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Прилуцької міськради 10:06

12 листопада у сесійній залі міської ради відбулося сьоме засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Прилуцької міської ради.

Пільги на оплату житлово-комунальних послуг можна отримати у грошовій формі

Пільги на оплату житлово-комунальних послуг можна отримати у грошовій формі 09:54

Починаючи з 1 жовтня цього року, в Україні діють дві форми надання пільги на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі: готівкова та безготівкова. При цьому порядок їх призначення залишається незмінним.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини