Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 серпня, 14:35:55

Чернігівська "Наша Україна" та ще 13 парторганізацій виступили проти Віктора Ющенка

11.02.2013   09:34Агенцiя

За період з 29 січня по 5 лютого 2013 року відбулися засідання рад 14 обласних організацій політичної партії "Наша Україна": Волинської, Донецької, Закарпатської, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Миколаївської, Полтавської, Тернопільської, Херсонської, Чернігівської, міської Київської та Севастопольської, та АР Крим.

Ющенко

Ющенко

Головним лейтмотивом засідань стала вимога до Президії негайно скликати партійний з'їзд, на якому проаналізувати причини кризи в партії, зробити кардинальні кадрові зміни в керівництві та відновити опозиційний курс "Нашої України". За Статутом "Нашої України" цієї кількості парторганізацій достатньо для прийняття Президією рішення про скликання З'їзду Партії.

Усі вищезгадані організації вимагають невідкладних дій щодо виходу партії з кризи та відновлення повноцінної діяльності "Нашої України".

Ради обласних організацій засуджують курс В.Ющенка і його оточення на розкол "Нашої України" та збереження лояльності до влади Януковича та Партії регіонів.

Зокрема, Київська міська організація "Нашої України" засудила нестатутні дії В.А. Ющенка щодо зриву засідання Політради Партії 26 січня 2013 року. "Проведення паралельного зібрання членів Політради в готелі "Київ" спрямоване на відтягування З'їзду "Нашої України", на якому буде дана оцінка результатів парламентських виборів - 2012 та накреслена нова стратегія Партії". Київські "нашоукраїнці" переконані, що треба зробити все, щоб партія Майдану не була технічною структурою для Партії регіонів, а саме цього, на думку партійців, прагнуть "провладні сили в партії на чолі з братами Ющенками".

Київська обласна організація закликає лідерів партії відкинути особисті амбіції та зосередитися на пошуку компромісів. Організація запропонувала текст "Універсалу партійної єдності", згідно з яким З'їзд має відбутися до 23 березня, і всі кадрові рішення та питання курсу партії повинен вирішити З'їзд. Текст "Універсалу" надіслано В.Ющенку та С.Бондарчуку для підписання.

Попри різну тональність заяв, партійців з різних областей об'єднує одна думка - партії потрібні кардинальні зміни, а подальшу її долю мають вирішувати саме делегати З'їзду "Нашої України".

Останні новини Чернігівщини

До Дня будівельника. ДОВІДКА

До Дня будівельника. ДОВІДКА 14:25

Середньооблікова кількість штатних працівників у будівництві Чернігівщини з початку року становила 3,5 тис. осіб.

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям?

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям? 13:53

В сучасних умовах проходження військової служби рівень підготовки зв’язківців кожного року значно покращується. Це обумовлено в першу чергу оснащенням новітніх засобів зв’язку, таких як «Harris», що використовуються для зв'язку на великих відстанях, «Motorola» та інших.

Наймасштабніша партія і гучне затримання контрабанди цигарок на Чернігівщині

Наймасштабніша партія і гучне затримання контрабанди цигарок на Чернігівщині 13:40

Увечері, 7 серпня, в пункт пропуску «Нові Яриловичі» на в’їзд в Україну смугою руху «червоний коридор» прибув вантажний автомобіль марки «Даф» За кермом транспортного засобу білоруської реєстрації був 29 річний громадянин Білорусі.

У Чернігівській міськраді привітали будівельників з прийдешнім професійним святом

У Чернігівській міськраді привітали будівельників з прийдешнім професійним святом 13:31

Напередодні Дня будівельника, який відзначається традиційно в другу неділю серпня, в Чернігівській міській раді відбулося нагородження кращих працівників цієї галузі нашого міста.

У Чернігівській області виявлено +28 нових випадків COVID-19

У Чернігівській області виявлено +28 нових випадків COVID-19 13:25

За даними Управління охорони здоров’я станом Чернігівської ОДА на 13.00 суботи 8 серпня в області зафіксовано 28 нових випадків підтвердженого діагнозу COVID-19.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини