Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 липня, 21:00:37

“Чернігівщина експертна – 2012” - найбільш впливовим державним службовцем став голова Чернігівської облдержадміністрації Володимир Хоменко

04.02.2013   13:26Агенцiя

Соціологічне опитування цього року враховувало думку 98-ми експертів – представників громадського сектору та політичних партій, працівників органів влади та місцевого самоврядування, журналістів. Такий підбір респондентів має, на думку представників Поліського фонду, гарантувати неупередженість та об’єктивність дослідження.

За підсумками опитування Чернігівську облдержадміністрацію визнано найбільш ефективним органом влади (так вважають більше 40% експертів). А найбільш впливовим державним службовцем за підсумками 2012 року став голова Чернігівської облдержадміністрації Володимир Хоменко.

Цікавим є факт, що, за даними дослідження, найбільше впливали на формування суспільної думки в Чернігівській області протягом 2012 року центральні ЗМІ. Втім, зросла роль місцевих ЗМІ, які мають найвищий показник впливу, починаючи з початку досліджень. У порівнянні з 2010-2011 роками зріс вплив громадських організацій (хоча він залишається суттєво меншим від інших суб’єктів).

Також експерти вважають що у порівнянні з 2011 роком зріс контроль громадськості за діями місцевої влади.

Результати дослідження – і ті, що свідчать про позитивні тенденції, і ті, які є критичними щодо окремих суспільно-політичних питань, стануть у нагоді працівникам органів влади та місцевого самоврядування для використання під час прийняття рішень і реалізації державної та регіональної політики.


Підготовлено за матеріалами Поліського фонду міжнародних та регіональних досліджень

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини