Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 грудня, 06:02:43

“Чернігівщина експертна – 2012” - найбільш впливовим державним службовцем став голова Чернігівської облдержадміністрації Володимир Хоменко

04.02.2013   13:26Агенцiя

Соціологічне опитування цього року враховувало думку 98-ми експертів – представників громадського сектору та політичних партій, працівників органів влади та місцевого самоврядування, журналістів. Такий підбір респондентів має, на думку представників Поліського фонду, гарантувати неупередженість та об’єктивність дослідження.

За підсумками опитування Чернігівську облдержадміністрацію визнано найбільш ефективним органом влади (так вважають більше 40% експертів). А найбільш впливовим державним службовцем за підсумками 2012 року став голова Чернігівської облдержадміністрації Володимир Хоменко.

Цікавим є факт, що, за даними дослідження, найбільше впливали на формування суспільної думки в Чернігівській області протягом 2012 року центральні ЗМІ. Втім, зросла роль місцевих ЗМІ, які мають найвищий показник впливу, починаючи з початку досліджень. У порівнянні з 2010-2011 роками зріс вплив громадських організацій (хоча він залишається суттєво меншим від інших суб’єктів).

Також експерти вважають що у порівнянні з 2011 роком зріс контроль громадськості за діями місцевої влади.

Результати дослідження – і ті, що свідчать про позитивні тенденції, і ті, які є критичними щодо окремих суспільно-політичних питань, стануть у нагоді працівникам органів влади та місцевого самоврядування для використання під час прийняття рішень і реалізації державної та регіональної політики.


Підготовлено за матеріалами Поліського фонду міжнародних та регіональних досліджень

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.