Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 березня, 05:42:33

Розширена оперативна нарада УМВС в області підбила підсумки роботи за перший місяць 2013 року

04.02.2013   10:49

Аналізові підсумків роботи органів та підрозділів внутрішніх справ Чернігівщини за перший місяць нинішнього року була присвячена розширена оперативна нарада Управління МВС в області, яка відбулася в конференц-залі адмінбудівлі УМВС.

У нараді, поряд із членами колегії, взяли участь начальники галузевих служб, керівники міськрайлінорганів внутрішніх справ області разом із своїми першими заступниками - начальниками слідчих відділень. Відкрив та вів засідання начальник УМВС України в Чернігівській області генерал-майор міліції Олександр Михайлик.

Передусім, учасники засідання розглянули результати роботи слідчих підрозділів ОВС області у звітному періоді, визначили недоліки та проблемні питання в організації службової діяльності, обговорили заходи, які слід запровадити для вдосконалення оперативно-службової діяльності міліції в подальшому.

В цьому контексті розглядався стан організації розкриття та розслідування злочинів, насамперед тяжких та особливо тяжких. Тут також не обійшлося без пошуку шляхів боротьби з недоліками.

Оперативна нарада заслухала доповіді заступника начальника слідчого управління УМВС Ігоря Антоненка, начальника управління карного розшуку УМВС Максима Гончара, виконуючого обов'язки начальника державної служби боротьби з економічною злочинністю Дмитра Ценова, а також начальників та заступників низки міськрайлінорганів внутрішніх справ області.    

Начальник УМВС Олександр Михайлик поставив задачу суттєво активізувати роботу оперативних підрозділів, насамперед - карного розшуку. Досвідчені фахівці з обласного апарату повинні набагато більше уваги приділяти наданню практичної допомоги колегам на місцях, не уникати особистої участі в розкритті найбільш тяжких та резонансних злочинів.

Посилена увага оперативної наради була приділена проведенню на території області профілактичних заходів під умовною назвою «Візит». Основним завданням операції є активізація роботи дільничних інспекторів міліції, налагодження взаємодії з населенням, досягнення максимальної їх обізнаності щодо стану оперативної обстановки на території, яку вони обслуговують. За місцем проживання дільничні інспектори відвідують осіб похилого віку з метою попередження вчинення правопорушень відносно них, проводяться із зазначеною категорією громадян бесіди профілактичного характеру з врученням візитних карток та інформаційних листівок з рекомендаціями щодо власної безпеки та запобігання скоєнню стосовно пенсіонерів навмисних майнових кримінальних правопорушень. Вивчається питання насильства в сім'ях осіб похилого віку. Про хід операції доповідав начальник управління громадської безпеки УМВС Олександр Малиш.

Учасники розширеної оперативної наради УМВС не обійшли увагою і проблеми комплектування та організації роботи органів та підрозділів міліції новими кадрами, відбору кандидатів на службу в органах внутрішніх справ. З доповіддю на цю тему виступив начальник управління кадрового забезпечення УМВС області  Юрій Лихошерст.

Підбиваючи підсумки наради, начальник УМВС в області Олександр Михайлик довів до відома підлеглих вимоги, які висуває перед правоохоронцями Міністр внутрішніх справ України, та з урахуванням місцевої специфіки поставив керівникам конкретні завдання за кожним з напрямків діяльності, визначивши терміни їх виконання.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини