Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 липня, 15:59:21

Загальні збори Чернігівського земляцтва. ФОТОрепортаж

02.02.2013   11:55

1 лютого у Міжнародному виставковому центрі на лівому березі Дніпра відбулись річні збори Товариства "Чернігівське земляцтво".

 • Загальні збори Чернігівського земляцтва
 • Загальні збори Чернігівського земляцтва
 • Загальні збори Чернігівського земляцтва
 • Загальні збори Чернігівського земляцтва
 • Загальні збори Чернігівського земляцтва
 • Загальні збори Чернігівського земляцтва
 • Загальні збори Чернігівського земляцтва
 • Загальні збори Чернігівського земляцтва
 • Загальні збори Чернігівського земляцтва
 • Загальні збори Чернігівського земляцтва
 • Загальні збори Чернігівського земляцтва
 • Загальні збори Чернігівського земляцтва

Голова ради Товариства "Чернігівське земляцтво" у м. Києві Віктор Ткаченко зі сцени представив знаних не лише чернігівській родині, а й усьому Українству земляків: Леоніда Кучму - Президента України у 1994-2005 роках; Івана Плюща - голову Верховної Ради України І та ІІІ скликання.

Дружня чернігівська родина оплесками зустріла присутніх у залі Володимира Хоменка - голову Чернігівської обласної державної адміністрації, Валентина Мельничука - заступника голови Чернігівської обласної ради, а також керівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування всіх районів області і голів міст.

На зборах були присутні високоповажні владики та всечесні отці, народні депутати України нинішнього та минулих скликань, керівники обласних земляцьких об'єднань у м. Києві, голова Правління Ради земляцтв України у місті Москва Микола Ляхй, інші поважні гості.

Віктор Ткаченко озвучує прозвітував про роботу земляцтва протягом 2012 року (див. додаток) та оголосив про рішення Ради щодо нагородження найдостойніших вищою земляцькою нагородою "Почесний знак Товариства "Чернігівське земляцтво"" у м. Києві.

За активну громадську діяльність, вагомий внесок у зміцнення ділових контактів і розбудову Чернігівщини та з нагоди 17-ї річниці заснування Товариства "Чернігівське земляцтво" в м. Києві Почесною грамотою обласної державної адміністрації нагороджено: Анатолія Коваля - директора товариства з обмеженою відповідальністю "Виробничо-торгівельне підприємство СМІТ", Станіслава Шевченка - ведучого програм Національної радіокомпанії України "Європа-центр", м. Київ. Заступник голови Чернігівської обласної ради Валентин Мельничук вручив грамоти обласної ради Олексію Калинському - генерал-майору міліції та Петру Васюку - полковнику міліції, профспілковому діячу.

З вітальним словом до учасників зборів звернулись Володимир Федорченко - ректор Київського університету туризму, економіки і права, доктор педагогічних наук, професор, президент Міжнародної громадської організації "Земляцтво Запоріжжя", Микола Лях - дійсний державний радник Російської Федерації першого класу, доктор політичних наук, відомий громадський і політичний діяч, Голова Правління Ради земляцтв України у місті Москва, наш земляк з Меншини, Сергій Ковтун - заступник голови Коропського відділення, член спілки художників України, керівник багатьох міжнародних арт-проектів, академік.

У рамках урочистої частини зборів відбулась офіційна церемонія підписання Угоди про співробітництво між Чернігівською обласною державною адміністрацією, Чернігівською обласною радою та Радою товариства "Чернігівське земляцтво" у м. Києві. Проект цієї Угоди раніше було обговорено та узгоджено Сторонами. Володимир Хоменко, Валентин Мельничук і Віктор Ткаченко скріпили її своїми підписами.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські виявили схрон зброї та боєприпасів у прикордонній громаді

На Чернігівщині поліцейські виявили схрон зброї та боєприпасів у прикордонній громаді 18:09

Поліцейські оперативники спільно з представниками військової контррозвідки із залученням кінологічної служби та вибухотехніків виявили у лісі схрон зброї, облаштований окупаційними військами рф.

В Прилуках офіційно зареєструвалися 2 тисячі 278 переселенців

В Прилуках офіційно зареєструвалися 2 тисячі 278 переселенців 18:05

На сьогодні в Прилуках офіційно зареєстровано 2 тисячі 278 внутрішньо переміщених осіб. В основному це жінки та діти, але є й невелика кількість чоловіків.

Графік перевірки будинкових тепломереж у Чернігові з 18 по 22 липня

Графік перевірки будинкових тепломереж у Чернігові з 18 по 22 липня 17:23

У Чернігові триває перевірка внутрішньобудинкових тепломереж. Чернігівська міська рада щотижня публікує відповідні графіки, аби містяни могли завчасно спланувати свої справи і у визначену дату бути вдома та спостерігати чи немає протікань.

На Чернігівщині вже відновили більшість мостів, зруйнованих під час війни

На Чернігівщині вже відновили більшість мостів, зруйнованих під час війни 17:16

У Чернігівській області вже відновили 19 із понад 25 зруйнованих під час війни мостів.

Апеляційний суд підтвердив незаконність дій дослідної установи та приватного товариства щодо укладення удаваного правочину

Апеляційний суд підтвердив незаконність дій дослідної установи та приватного товариства щодо укладення удаваного правочину 17:13

Північним апеляційним господарським судом 29.06.2022 відхилено апеляційну скаргу сільськогосподарського товариства та залишено без змін рішення Господарського суду Чернігівської області від 14.04.2021, яким задоволено позовні вимоги прокурора щодо визнання недійсними договорів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини