Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 лютого, 03:51:58

Загальні збори Чернігівського земляцтва. ФОТОрепортаж

02.02.2013   11:55

1 лютого у Міжнародному виставковому центрі на лівому березі Дніпра відбулись річні збори Товариства "Чернігівське земляцтво".

 • Загальні збори Чернігівського земляцтва
 • Загальні збори Чернігівського земляцтва
 • Загальні збори Чернігівського земляцтва
 • Загальні збори Чернігівського земляцтва
 • Загальні збори Чернігівського земляцтва
 • Загальні збори Чернігівського земляцтва
 • Загальні збори Чернігівського земляцтва
 • Загальні збори Чернігівського земляцтва
 • Загальні збори Чернігівського земляцтва
 • Загальні збори Чернігівського земляцтва
 • Загальні збори Чернігівського земляцтва
 • Загальні збори Чернігівського земляцтва

Голова ради Товариства "Чернігівське земляцтво" у м. Києві Віктор Ткаченко зі сцени представив знаних не лише чернігівській родині, а й усьому Українству земляків: Леоніда Кучму - Президента України у 1994-2005 роках; Івана Плюща - голову Верховної Ради України І та ІІІ скликання.

Дружня чернігівська родина оплесками зустріла присутніх у залі Володимира Хоменка - голову Чернігівської обласної державної адміністрації, Валентина Мельничука - заступника голови Чернігівської обласної ради, а також керівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування всіх районів області і голів міст.

На зборах були присутні високоповажні владики та всечесні отці, народні депутати України нинішнього та минулих скликань, керівники обласних земляцьких об'єднань у м. Києві, голова Правління Ради земляцтв України у місті Москва Микола Ляхй, інші поважні гості.

Віктор Ткаченко озвучує прозвітував про роботу земляцтва протягом 2012 року (див. додаток) та оголосив про рішення Ради щодо нагородження найдостойніших вищою земляцькою нагородою "Почесний знак Товариства "Чернігівське земляцтво"" у м. Києві.

За активну громадську діяльність, вагомий внесок у зміцнення ділових контактів і розбудову Чернігівщини та з нагоди 17-ї річниці заснування Товариства "Чернігівське земляцтво" в м. Києві Почесною грамотою обласної державної адміністрації нагороджено: Анатолія Коваля - директора товариства з обмеженою відповідальністю "Виробничо-торгівельне підприємство СМІТ", Станіслава Шевченка - ведучого програм Національної радіокомпанії України "Європа-центр", м. Київ. Заступник голови Чернігівської обласної ради Валентин Мельничук вручив грамоти обласної ради Олексію Калинському - генерал-майору міліції та Петру Васюку - полковнику міліції, профспілковому діячу.

З вітальним словом до учасників зборів звернулись Володимир Федорченко - ректор Київського університету туризму, економіки і права, доктор педагогічних наук, професор, президент Міжнародної громадської організації "Земляцтво Запоріжжя", Микола Лях - дійсний державний радник Російської Федерації першого класу, доктор політичних наук, відомий громадський і політичний діяч, Голова Правління Ради земляцтв України у місті Москва, наш земляк з Меншини, Сергій Ковтун - заступник голови Коропського відділення, член спілки художників України, керівник багатьох міжнародних арт-проектів, академік.

У рамках урочистої частини зборів відбулась офіційна церемонія підписання Угоди про співробітництво між Чернігівською обласною державною адміністрацією, Чернігівською обласною радою та Радою товариства "Чернігівське земляцтво" у м. Києві. Проект цієї Угоди раніше було обговорено та узгоджено Сторонами. Володимир Хоменко, Валентин Мельничук і Віктор Ткаченко скріпили її своїми підписами.

Останні новини Чернігівщини

СБУ та ДБР затримали на хабарі начальника управління Держпродспоживслужби Чернігівщини 16:50

На Чернігівщині співробітники Служби безпеки та Державного бюро викрили на корупції начальника Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини.

У чернігівській гімназії № 31 коштом міжнародних благодійників відремонтували укриття 16:22

Укриття у 31-й гімназії Чернігова відремонтували в межах всеукраїнського благодійного проєкту Freedom Space, який реалізує благодійний фонд «Допоможемо разом», а фінансує міжнародний донор – Freedom Holding Inc.

Найближчі плани Чернігова у відносинах із партнерами окреслені під час загальноміської наради

Найближчі плани Чернігова у відносинах із партнерами окреслені під час загальноміської наради 16:19

Співпраця з міжнародними партнерами. Ще один блок робочих питань сьогоднішньої загальноміської наради. Мова йшла про розвиток нових зв'язків і зміцнення існуючих.

єРобота: творці іншої реальності в Чернігові

єРобота: творці іншої реальності в Чернігові 16:16

На годину часу перенестися в іншу реальність, забути про повсякденні турботи та відчути себе супергероєм, детективом, грабіжником, втікачем, персонажем фільму жаху, така можливість є у чернігівців та гостей міста.

Піротехніки Чернігівщині продовжують вилучати вибухонебезпечні предмети сучасної війни

Піротехніки Чернігівщині продовжують вилучати вибухонебезпечні предмети сучасної війни 16:13

26 лютого розрахунками частини піротехнічних робіт, підводного та гуманітарного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення Головного управління ДСНС відпрацьовано 4 залучення на території Іванівської, Новобасанської територіальних громад Чернігівського та Ніжинського районів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини