Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 1 жовтня, 12:05:39

Чернігівська міська рада затвердила План роботи на 2013 рік

01.02.2013   09:34

Після затвердження порядку денного 29-ї сесії Чернігівської міської ради 6 скликання міський голова Олександр Соколов оголосив повідомлення депутатської фракції від Політичної партії “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка” про обрання Тарасовця Юрія Миколайовича головою фракції.

Крім того, за ініціативи 29 депутатів міської ради до розгляду внесено 2 додаткові питання, зокрема: “Про створення тимчасової контрольної комісії Чернігівської міської ради” та “Про встановлення електронної системи голосування в Чернігівській міській раді”.

Депутати схвалили створення Тимчасової контрольної комісії із забезпечення та ефективного використання комунального майна територіальної громади міста Чернігова у складі: Гармаша П.М., Лебідя В.В., Мельника О.Г., Солдатова В.В., Шкурата О.В., Ковалева О.О., Сехіна В.О., Іванова К.В., Євтушенка Ю.В. Головою ТКК обрано Мельника О.Г. Протягом трьох місяців комісія має подати на розгляд міської ради звіт та пропозиції за результатами своєї роботи стосовно доцільності списання об’єктів комунального майна по вул. Любецька, 26, які знаходяться на балансі КП “Чернігівбудінвест”.

Міська рада також доручила виконавчому комітету придбати та встановити електронну систему голосування в залі пленарних засідань міської ради до 15 квітня.

За пропозицією ряду депутатів до Плану роботи міської ради на 2013 рік внесено заслуховування звітів міського голови та його заступників про діяльність виконкому міської ради за підсумками звітного періоду.

Відповідно до звернень депутатів міська рада вирішила затвердити Програму забезпечення діяльності депутатів Чернігівської міської ради на 2013 рік, яка, на їх думку, надасть змогу кожному депутату підвищити ефективність депутатської діяльності для фінансування заходів, які не були передбачені під час складання бюджету. На це з міського бюджету спрямовується 2500 тис. грн., зокрема:

за загальним фондом міського бюджету 500 тис. грн., із розрахунку 10 тис. грн. на кожного депутата міської ради на здійснення видатків споживання, у тому числі на надання матеріальної допомоги громадянам міста, які опинилися у скрутному становищі, вирішення нагальних потреб бюджетних установ, які фінансуються з міського бюджету, фінансову допомогу комунальним підприємствам та інше, що не суперечить чинному законодавству;

за спеціальним фондом (бюджетом розвитку міста) – 2 млн. грн., із розрахунку 40 тис. грн. на кожного депутата міської ради, на здійснення видатків розвитку, у тому числі на будівництво, реконструкцію, капітальні ремонти, капітальні вкладення, внески у статутні капітали підприємств, що належать до комунальної власності територіальної громади м. Чернігова та інше, що не суперечить чинному законодавству.
 

Останні новини Чернігівщини

 Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх

Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх 09:03

Вчора, 28 вересня, слідчі поліції відкрили провадження за статтею 396 Кримінального кодексу України (приховування тяжкого злочину) щодо посадових осіб установ освіти Чернігова, які могли приховати можливі факти розбещення неповнолітніх вчителем.

Із досвіду вшанування пам’яті загиблих Захисників України: Михайло-Коцюбинське 09:00

Важливим напрямом державної політики національної пам’яті в громадах України, зокрема й в Чернігівській області, є увічнення пам’яті про воїнів, які віддали своє життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність України у протистоянні російській агресії.

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети».

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети». 08:56

Про це заявила очільниця Чернігівського обласного центру зайнятості на брифінгу в ОВА, що відбувся в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен», ініційованої Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, яка стартувала у вересні і триватиме до кінця жовтня поточного року.

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола»

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола» 08:54

У серпні ВООЗ опублікувала оцінку ризику нового штаму коронавірусу, відомого під назвою «Pirola», як такого, що потребує моніторингу на рівні кожної країни. Новий варіант вірусу (BA.2.86) вперше був зафіксований в Ізраїлі, потім зʼявився в США, Данії та Великобританії.

29 вересня: цей день в Україні і світі

29 вересня: цей день в Україні і світі 08:49

ДЕНЬ 583 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 583 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини