Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 липня, 14:50:20

Намет церковних аферистів

26.01.2013   11:52Агенцiя

Саме так був названий намет – юрта УПЦ Московського патріархату під Катерининською церквою на “круглому столі” прес-клубу “Медіа-центр” у Чернігові.

Нагадаємо, що вже сьомий рік під козацьким Катерининським храмом, повернутим УПЦ Київського патріархату, стоїть брудний намет Московського патріархату з великим портретом московського патріарха Кіріла замість ікони. Так московські люди протестують проти передачі українського храму українській Церкві. Хоча є рішення всіх судів про знесення незаконного намету, але державна виконавча служба, очолювана п. Олегом Шерманом, відмовилася виконувати судове рішення.

Депутат Чернігівської міської ради Костянтин Іванов: “Хто такий отець Лєдовой, який керує цим наметом? Якщо владика Амвросій заявляє, що не має відношення до намету і до його настоятеля, то цей батюшка просто аферист, що прикривається релігійними почуттями людей”.

Архієпископ Чернігівський і Ніжинський УПЦ Київського патріархату Євстратій: “Якщо після спалення цього намету вранці першим повідомив про цю подію заступник завідуючого відділом зовнішніх зносин московської патріархії Ніколай Балашов, то хіба не зрозуміло хто стоїть за чернігівським о. Лєдовим?”

Відомий чернігівський історик Володимир Коваленко: “А взагалі в Чернігові є якась справна влада, здатна виконати судові рішення?!”

Питання поки що зависає у повітрі і стає риторичним…

http://siver.com.ua/news/namet_cerkovnikh_aferistiv/2013-01-25-11668

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини