Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 липня, 15:27:34

"Ялівщина": проблеми і перспективи

25.01.2013   17:12

24 січня заступник голови обласної ради Валентин Мельничук взяв участь у засіданні робочої групи з питань створення регіонального ландшафтного парку "Ялівщина", яке відбулося у конференц-залі обласної ради. На ньому було розглянуто питання «Про забезпечення прискорення робіт із створення регіонального ландшафтного парку "Ялівщина".

Виступаючи на зібранні, Валентин Мельничук, зокрема, наголосив на важливості обговорюваного питання, яке вже має відповідний суспільний резонанс, закликав членів робочої групи до активної співпраці та внесення конструктивних пропозицій по вирішенню порушеної проблеми у 2013 році.

З інформацією на тему: «Стан робіт щодо розробки проекту створення РЛП «Ялівщина», проблеми та шляхи вирішення» перед учасниками засідання виступила заступник начальника Державного управління охорони навколишнього природного середовища у Чернігівській області Тетяна Дадашева.

Активну участь в обговоренні порушеного питання взяли члени робочої групи: заступник Чернігівського міського голови Олександр Сердюк, начальник управління земельних ресурсів Чернігівської міської ради Юрій Титаренко, голова постійної комісії Чернігівської міської ради з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин Юрій Тарасовець, депутат Деснянської районної у місті Чернігові ради Руслан Волощук, заступник голови громадської ради при облдержадміністрації Наталія Проскуріна, член громадської ради при облдержадміністрації Тамара Петрова та інші.

За результатами обговорення, члени робочої групи з питань створення регіонального ландшафтного парку «Ялівщина» вирішили продовжити чинне засідання 1 лютого поточного року - після надання Чернігівською міською радою графічних матеріалів меж земельних ділянок власників і користувачів, що розташовані в межах лісопарку Ялівщина.

Провів засідання голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів, заступник голови робочої групи Арсен Дідур.

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини