Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 27 листопада, 22:17:29

Роз’яснення важливості кампанії декларування

25.01.2013   13:20

З 1 січня розпочалася кампанія “Декларування – 2013”. Кожному громадянину, що звертається до податкової інспекції, створено належні умови для подання декларації та надаються кваліфіковані консультації.

На сьогодні одним з головних завдань податкової служби є налагодження співпраці з платниками податків таким чином, щоб для громадян деклараційна кампанія була зручною, а для податківців – результативною.

Міські податківці усілякими засобами намагаються роз’яснити громадянам важливість кампанії декларування. Це і семінари, зустрічі, консультації тощо. З цією метою створюються консультаційні пункти поза межами інспекції.

Так і у цьому році фахівці податкової інспекції виїжджають на великі підприємства міста, де зустрічаються з громадянами. Першими хто почув роз’яснення податківців стали працівники ПАТ “Обленерго”. Їх було поінформовано про кампанію декларування доходів громадян, яка проводиться податківцями у 2013 році, хто зобов’язаний подавати декларацію, а хто має на це право, наприклад, з метою відшкодування частини коштів, сплачених за навчання. Також вони дізналися, що громадяни, які подають річні податкові декларації, мають можливість у податковій інспекції за місцем проживання отримати безкоштовно бланки декларації. Особлиу увагу було зосереджено на тому, що за рахунок зібраних податків фінансуються такі потреби суспільства як охорона здоров’я, освіта, соціальна сфера, охорона правопорядку тощо.

Також, Алла Супрун – начальник відділу майнових податків та моніторингу з питань оподаткування фізичних осіб розповіла про новий податок, який введено з 1 січня 2013 р., а саме податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. “До 1 липня 2013 року власники об’єктів житлової нерухомості, яка підлягає оподаткуванню, отримають податкові повідомлення-рішення про суму податку та платіжні реквізити. У разі незгоди платника з розрахунками податкової, він має право звернутися до податкового органу для звірки даних”, – повідомила вона.
 

Останні новини Чернігівщини

Талалаївська селищна громада отримала шкільний автобус чернігівського виробництва

Талалаївська селищна громада отримала шкільний автобус чернігівського виробництва 09:34

Транспорт придбаний за рахунок зекономлених коштів державної субвенції та співфінансування з місцевих бюджетів.

У бібліотеці ім.М.Коцюбинського розповіли про збірку документів

У бібліотеці ім.М.Коцюбинського розповіли про збірку документів "Чорні дошки України. Чернігівська область" 09:23

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського представили унікальну збірку документів та матеріалів, які проливають світло на ще одну сторінку в дослідженнях Голодомору-геноциду 1932 – 1933 років в Україні.

Чернігівська область: сапери ДСНС знищили  протитанкову міну ТМ-43

Чернігівська область: сапери ДСНС знищили протитанкову міну ТМ-43 09:16

26 листопада об 11:50 саперами групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС України у Чернігівській області знищено протитанкову міну ТМ-43 часів Другої світової війни.

Під міськрадою Чернігова протестували проти продажу землі парку «Ялівщина»

Під міськрадою Чернігова протестували проти продажу землі парку «Ялівщина» 09:07

У Чернігові 25 листопада перед сесією міської ради більше сотні активістів протестували проти можливого продажу будівлі Центру туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю та 3,5 га прилеглої території регіонального ландшафтного парку "Ялівщина".

Центри масової вакцинації в Чернігові наступного тижня змінять графік роботи

Центри масової вакцинації в Чернігові наступного тижня змінять графік роботи 09:02

Центри масової вакцинації проти COVID-19 у Чернігові наступного тижня частково змінять свій графік роботи.