Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 березня, 17:54:19

Здійснено 1616 перевірок дотримання вимог земельного законодавства

18.01.2013   14:45Агенцiя

Підбито підсумки роботи Управління контролю за використанням та охороною земель Державної інспекції сільського господарства в Чернігівській області за 2012 рік

Протягом звітного періоду робота Управлінням контролю за використанням та охороною земель Державної інспекції сільського господарства в Чернігівській області була направлена на виконання та реалізацію політичних пріоритетів, стратегічних напрямків і завдань Міністерства аграрної політики і продовольства України, Державної інспекції сільського господарства України.

Протягом 2012 року Управлінням здійснено 1616 перевірок дотримання вимог земельного законодавства органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, суб’єктами господарювання та фізичними особами.

За звітний період виявлено 985 порушень земельного законодавства на загальній площі 16449 га, з яких близько 40% – самовільне зайняття земельних ділянок.
З метою усунення виявлених порушень видано 983 приписи, складено 560 протоколів, винесено 275 постанов про накладення адміністративних стягнень на загальну суму 64,4 тис. грн.

Внаслідок виявлених порушень земельного законодавства нараховано шкоду, заподіяну державі, юридичним та фізичним особам, на загальну суму майже 3,3 млн. грн.
За 2012 рік, в зв’язку з виявленими порушеннями земельного законодавства, 64 матеріали перевірок передано до органів прокуратури для вжиття заходів прокурорського реагування, з яких 10 матеріалів за ознаками даних про можливі кримінально-карані діяння.

До органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади винесено 46 клопотань про приведення у відповідність із законодавством прийнятих рішень та розпоряджень з питань регулювання земельних відносин.

Вжитими заходами інспекторського складу Управління з контролю за використанням та охороною земель Держсільгоспінспекції в Чернігівській області усунуто 819 порушень вимог земельного законодавства на загальній площі 6863 га.


Смаль В.І. – начальник Управління контролю за використанням та охороною земель Державної інспекції сільського господарства в Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Прес-брифінг "Діалог для трансформації конфліктів в громадах". ВІДЕО 17:03

Представники Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та керівництво Новобілоуської ОТГ розкажуть про перебіг, досягнення та виклики під час реалізації реформи місцевого самоврядування та освітньої реформи в громаді.

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині 16:58

Поліція Чернігівської області разом з рятувальниками, медиками та органами місцевого самоврядування забезпечуватиме режим карантину в селі Комарівка Борзнянського району.

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС 12:30

Ухвалили низку важливих рішень, зокрема:

29 березня Україна перейде на літній час

29 березня Україна перейде на літній час 10:32

У ніч з 28 на 29 березня в Україні відбудеться перехід на літній час. Перевести стрілки годинника на годину вперед необхідно о 3-ій годині ранку за київським часом.

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері "Іллінська-Чернігівська" 10:25

26 березня Хресний хід навколо Чернігова був здійснений з іконою Божої Матері «Іллінська-Чернігівська».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини