Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 лютого, 08:01:18

Київським міжрайонним екологічним прокурором Дніпровської екологічної прокуратури призначено Олександра Васюка

16.01.2013   12:09Агенцiя

15 січня 2013 року наказом Генерального прокурора України не посаду Київського міжрайонного екологічного прокурора Дніпровської екологічної прокуратури призначено Васюка Олександра Григоровича.

Олександр Васюк свій професійний шлях в органах прокуратури розпочав у 1991 році, має значний досвід роботи на різних керівних посадах.

В органах прокуратури зарекомендував себе як професійна, відповідальна людина. За сумлінне виконання службових обов'язків, ініціативу у роботі неодноразово заохочувався Генеральним прокурором України та прокурором області.

Довідка: Загальна протяжність річки Дніпро в межах території, яку обслуговує Київська міжрайонна екологічна прокуратура складає 471 км (місто Київ, Київська та Чернігівська області). На вказаній території розташовано 34 контролюючих та інших державних органів, що здійснюють діяльність в межах річки Дніпро; правоохоронну діяльність здійснюють 19 органів внутрішніх справ, 19 підрозділів податкової міліції та 11 органу служби безпеки України, територія оперативного обслуговування яких розповсюджується на річку Дніпро, її водосховища та їх водоохоронних зон та прибережних смуг. За Київською міжрайонною екологічною прокуратурою закріплено 15 підприємств, що здійснюють скиди зворотних вод у річку Дніпро.


Прес-служба Дніпровської екологічної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

Ніжинський район: під час ліквідації пожежі вогнеборці виявили тіло 30-річного чоловіка

Ніжинський район: під час ліквідації пожежі вогнеборці виявили тіло 30-річного чоловіка 07:46

26 лютого о 01:45 до Служби порятунку "101" у Ніжинському районі надійшло повідомлення про загоряння в одному з приватних житлових будинків, що у с. Хвилівка.

27 лютого - Всесвітній день неурядових організацій

27 лютого - Всесвітній день неурядових організацій 07:42

World NGO Day офіційно виник в 2010 році і відзначався 12 державами Балтійського моря. Вперше відзначено на рівні ООН в 2014 році.

Відбулася зустріч з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом

Відбулася зустріч з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом 16:41

Сьогодні на Чернігівщині перебуває делегація Представництва Європейського Союзу в Україні на чолі з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом.

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році 14:02

25 лютого відбулося чергове засідання Президії Федерація профспілкових організацій Чернігівської області (ФПО). Одним з питань порядку денного був звіт голови Молодіжної ради ФПО (МР) Віталій Копиш про діяльність у минулому році.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини