Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 грудня, 00:39:00

Київським міжрайонним екологічним прокурором Дніпровської екологічної прокуратури призначено Олександра Васюка

16.01.2013   12:09Агенцiя

15 січня 2013 року наказом Генерального прокурора України не посаду Київського міжрайонного екологічного прокурора Дніпровської екологічної прокуратури призначено Васюка Олександра Григоровича.

Олександр Васюк свій професійний шлях в органах прокуратури розпочав у 1991 році, має значний досвід роботи на різних керівних посадах.

В органах прокуратури зарекомендував себе як професійна, відповідальна людина. За сумлінне виконання службових обов'язків, ініціативу у роботі неодноразово заохочувався Генеральним прокурором України та прокурором області.

Довідка: Загальна протяжність річки Дніпро в межах території, яку обслуговує Київська міжрайонна екологічна прокуратура складає 471 км (місто Київ, Київська та Чернігівська області). На вказаній території розташовано 34 контролюючих та інших державних органів, що здійснюють діяльність в межах річки Дніпро; правоохоронну діяльність здійснюють 19 органів внутрішніх справ, 19 підрозділів податкової міліції та 11 органу служби безпеки України, територія оперативного обслуговування яких розповсюджується на річку Дніпро, її водосховища та їх водоохоронних зон та прибережних смуг. За Київською міжрайонною екологічною прокуратурою закріплено 15 підприємств, що здійснюють скиди зворотних вод у річку Дніпро.


Прес-служба Дніпровської екологічної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

 м. Чернігів: рятувальники та їх чотирилапі вихованці провели з дошкільнятами пізнавальний захід

м. Чернігів: рятувальники та їх чотирилапі вихованці провели з дошкільнятами пізнавальний захід 16:42

8 грудня фахівці пошуково-рятувального відділення Головного управління ДСНС України у Чернігівській області та їх чотирилапі вихованці Тоша і Белла взяли участь у пізнавально-тематичному заході, який пройшов у Чернігівському дошкільному навчальному закладі №53.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 78 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 78 нових випадків COVID-19 16:36

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 8 грудня в області зафіксовано 78 нових випадків COVID-19. Зокрема 59 — у Чернігівському районі (в тому числі 30 — у Чернігові), 7 — у Прилуцькому, по 5 — у Корюківському та Ніжинському районах, 2 — у Новгород-Сіверському. 39 захворілих госпіталізовані.

За минулий тиждень виявлено 192 порушення санітарного законодавства

За минулий тиждень виявлено 192 порушення санітарного законодавства 16:34

Майже 870 перевірок і понад 190 виявлених порушень – підсумок роботи Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області протягом минулого тижня Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області продовжують роботу у сфері державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства.

 За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 4 809 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 4 809 осіб 16:25

За даними Чернігівського інформаційно-аналітичного центру медичної статистики, станом на 8 грудня в області проти Covid проведено 694 218 щеплень першою та другою дозою.

Щоб робота приносила радість: у Прилуках освітяни та психологи об’єдналися проти трудоголізму

Щоб робота приносила радість: у Прилуках освітяни та психологи об’єдналися проти трудоголізму 13:17

6 грудня практичні психологи Прилуцького центру творчості дітей та юнацтва (ЦТДЮ) провели для професійної спільноти фахівців психологічної служби системи освіти тренінг з діагностичним практикумом, де також попрактикували методи арт-терапії, інформує Прилуцька міська рада.