Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 лютого, 06:38:31

Відбулося позачергове засідання правління обласного відділення Фонду

16.01.2013   08:44Агенцiя

15 січня у м. Чернігові, відбулося позачергове засідання правління обласного відділення Фонду, на якому було розглянуто питання: “Про бюджет Чернігівського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності на 2013 рік в розрізі робочих органів відділення”, “Про часткове фінансування дитячо – юнацьких спортивних шкіл за рахунок коштів Фонду у 2013 році”, “Про план розподілу путівок на санаторно – курортне та відновлювальне лікування на I квартал 2013 року”.

На засіданні, зокрема, зазначалося, що з 1 січня 2013 року набрав чинності новий Порядок часткового фінансування дитячо – юнацьких спортивних шкіл за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (затверджений постановою правління Фонду від 31.07.2012 № 44). Основні зміни у Порядку: часткове фінансування ДЮСШ буде здійснюватись виконавчою дирекцією Чернігівського обласного відділення Фонду напряму, без посередників – на їх розрахункові рахунки; обов’язковою умовою фінансової участі Фонду в функціонуванні ДЮСШ є існування інших джерел фінансування; виключено такий напрямок часткового фінансування, як оздоровлення вихованців ДЮСШ у спортивно – оздоровчих закладах України; дозволено здійснювати видатки за кошти Фонду на придбання запасних частин до спортивного інвентарю та обладнання.

Затверджено обсяг фінансування 27 шкіл, які підпорядковуються обласним ФСТ “Динамо”, “Колос”, “Спартак” та “Україна”, з бюджету відділення Фонду на 2013 рік в загальній сумі 4012,0 тис. грн., що передбачених статтею “Оздоровчі заходи”.
Що стосується путівок на санаторно – курортне та відновлювальне лікування на I квартал 2013 року, то їх загальна кількість складає 748.

План розподілу путівок передбачає путівки для санаторно – курортного лікування дорослих – 667, для лікування дитини у супроводі дорослого – 71, до відділень реабілітації санаторно – курортних закладів – 10.

Путівки передбачені на курорти Трускавця, Криму, Закарпаття, Хмільника, Одеси, Миргороду, Прикарпаття, Приазов’я та до санаторію “Остреч” (м. Мена).

Провів засідання голова правління обласного відділення Фонду В.П. Попов.


Прес – служба виконавчої дирекції обласного відділення Фонду

Останні новини Чернігівщини

Українська Масниця, або Колодій: традиції та значення свята

Українська Масниця, або Колодій: традиції та значення свята 14:44

Українське свято Колодій (Масниця) припадає на останній тиждень перед Великим постом. У 2020 році Колодій триває з 24 лютого по 1 березня. Інші, менш поширені його назви: Сиропуст, Пущення, Масниця або ж “Бабський тиждень”.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів салатів з авокадо

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів салатів з авокадо 14:36

Для салатов обязательно выбирайте спелое авокадо. Перед приготовлением очистите его от шкурки и косточки. Если вы купили недозревшее авокадо, положите его к бананам или яблокам, или на батарею - оно дозреет.

Гороскоп на тиждень 24 лютого - 1 березня 2020 року

Гороскоп на тиждень 24 лютого - 1 березня 2020 року 14:02

26 лютого інтелект і воля будуть перебувати в гармонії. Період ретроградності Меркурія сприятливий для ухвалення розумних рішень. Можна розраховувати на велику кількість спілкування, успішні ділові поїздки в ті місця, де були раніше, а також відновлення колишніх контактів.

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків 10:31

23 лютого – День Червоної армії і Флоту. Зараз в низці постсоціалістичних країни відзначають це "свято" як День захисника Вітчизни, але українцям про нього давно пора забути. Наша Вітчизна – це Україна, а не СРСР, тому й вітати чоловіків ми маємо в інші дні.