Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 листопада, 22:55:01

Сходи громадян у центрі уваги влади

10.01.2013   09:52

Актуальні питання підготовки і проведення сходів громадян та розвитку гуманітарної сфери області розглянули та обговорили на нараді, яку 9 січня провів заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Микола Стрілець.

До діалогу були запрошені в.о. заступника голови облдержадміністрації Юрій Музика, керівники структурних підрозділів ОДА, заступники голів райдержадміністрацій з гуманітарних питань.

Відкриваючи нараду, Микола Стрілець зазначив, що Президент України Віктор Янукович 2013 рік оголосив Роком соціальної справедливості. Глава держави наголошує, що ефект від реформ та економічних досягнень повинен перетворитися на реальний фінансовий захист наших громадян.

Микола Стрілець звернув увагу присутніх на необхідність особистої участі керівництва районних державних адміністрацій у зборах територіальних громад, які незабаром розпочнуться, для здійснення контролю та подальшого оперативного вирішення проблемних питань, порушених громадами.

Під час наради в.о. заступника голови облдержадміністрації Юрій Музика поінформував присутніх про основні завдання щодо розвитку галузей освіти, охорони здоров’я, культури, інформаційної сфери області та окреслив плани на 2013 рік.

Останні новини Чернігівщини

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту 15:20

18 листопада відбулась щотижнева понеділкова нарада голови облдержадміністрації Андрія Прокопенка з керівниками структурних підрозділів ОДА.

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі 14:59

Східноєвропейський національний університет ім.Лесі Українки започаткував проект «Мюзик темпус» метою якого є презентація української музичної культури у світовому просторі та співпраця з іноземними виконавцями. Також презентація невеликих міст України.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій 13:35

Упродовж минулого тижня з 11 по 18 листопада щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада

Ніжин: щотижнева оперативна нарада 13:04

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови Ніжина з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Оліника.

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста 12:58

На підтримку 19 громадських організацій Чернігова наступного року з міського бюджету буде спрямовано загалом 3,619 млн грн. Відповідний проект Програми підтримки громадських організацій погодив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини