Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 листопада, 07:57:19

Депутатський корпус обласної ради напрацював остаточний порядок денний чергової сесії

16.12.2024   12:42Агенцiя

Формування та узгодження порядку денного двадцять першої сесії відбулося сьогодні у рамках засідання президії під головуванням очільниці обласної ради Олени Дмитренко.

До обговорення питань разом із керівниками депутатських фракцій і груп та очільниками постійних комісій долучилися перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш та заступник голови обласної ради Дмитро Блауш.

Перед цим роботу над опрацюванням проєктів рішень завершили депутати постійної комісії обласної ради з питань управління та розпорядження об'єктами комунальної власності.

Члени президії спільно проаналізували всі запропоновані питання та, враховуючи пропозиції депутатів та результати проведення засідань постійних, визначились із порядком денним сесії.

До переліку питань, винесених на голосування під час пленарного засідання, увійшли бюджетні, майнові та кадрові питання, проєкти рішень у сфері освіти та охорони здоров'я, природокористування і земельних відносин. Крім того, депутати планують направити до керівництва держави низку звернень.

Відділ інформаційного забезпечення
виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

Резонансне вбивство поліцейського в місті Бахмач. Засуджено контролера Служби судової охорони 12:45

За апеляційною скаргою прокурора Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд скасував виправдувальний вирок суду першої інстанції та постановив новий, яким 28-річного контролера Служби судової охорони в Чернігівській області визнано винним в умисному вбивстві (ч. 1 ст. 115 КК України).

На Чернігівщині росіяни поцілили в приватний житловий будинок: поліція документує наслідки 12:44

Ввечері 18 листопада росіяни вкотре атакували мирне населення м. Семенівка Новгород-Сіверського району.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:42

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

На Чернігівщині тривають пошуки зниклого неповнолітнього Ростислава Полєхіна 07:59

До пошуків 17-річного Ростислава Полєхіна максимально задіяні всі служби поліції Чернігівщини, працівники ДСНС, нацгвардійці, водолази, кінологи зі службовими собаками, громадськість. Для розшуку використовуються безпілотні літальні апарати та спецтехніка.

19 листопада: цей день в Україні і світі

19 листопада: цей день в Україні і світі 07:58

День 1365 Російська агресія - Day 1365 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини