25 мільйонів гривень Київ передає Чернігову для розбудови оборонних споруд довкола нашого міста
Необхідні рішення прийняті Київською міською радою та Міністерством фінансів України.
Ще готується проєкт рішення про підписання договору, який має затвердити Чернігівська міська рада на найближчому засіданні. Про це повідомив в.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако під час загальноміської наради 7 червня.
– 25 млн отримаємо від столиці на укріплення та розширення оборонних та фортифікаційних споруд довкола Чернігова. Влада столиці позитивно відгукнулася на моє звернення, рішення ухвалені. Ми вже підписали договір та отримали погодження Міністерства фінансів на міжбюджетний трансфер. Готуємо на червневе засідання Чернігівської міськради рішення про затвердження цього договору та отримання коштів, – сказав Ломако.
У травні 2024 року в.о. міського голови Чернігова взяв участь у сесії Київської міської ради. Під час засідання він звернувся до депутатського корпусу стосовно надання фінансової підтримки нашому місту для зміцнення існуючих фортифікаційних споруд та будівництва нових довкола нього.
Враховуючи, що наше місто захищає країну та столицю з північного напрямку, від його обороноздатності залежить і безпека Києва. Фінансові можливості бюджету нашої міської громади обмежені, у зв'язку із вилученням військового ПДФО та необхідністю продовжувати відбудову Чернігова. Тому, для зміцнення військових інженерно-технічних споруд, необхідно заручитися зовнішньою підтримкою. Депутати Київради підтримали звернення і прийняли рішення про виділення 25 млн грн.
– Від імені всіх чернігівців щиро дякую громаді міста Києва, меру Віталію Кличку та депутатському корпусу Київради. Пліч-о-пліч, у співпраці, робимо важливі речі, аби захистити наше місто – північний форпост України, столицю та країну. Разом – сильніші! Переможемо!, – подякував за підтримку в.о. очільника Чернігова.
Нагадаємо, будівництво оборонних споруд довкола міста розпочалося відразу після звільнення Чернівщини від окупаційних військ рф. На це з бюджету Чернігівської міської територіальної громади протягом 2022 та 2023 років спрямовано 110 млн грн.
Пресслужба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.
Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05
Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).
У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36
Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.
Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32
Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25
Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.