Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 08:29:58

“Батьківщина” оновить список осіб, причетних до політрепресій

26.12.2012   09:17Агенцiя

Прізвище судді Менського районного суду Чернігівської області, який не звільнив Юрія Луценка з ув’язнення через хворобу, внесуть до списку осіб, причетних до політичних репресій, порушень прав людини в Україні і фальсифікації виборів. Про це повідомляє прес-служба “Батьківщини”.

“Замовне рішення Менського райсуду Чернігівської області, який відмовився достроково припинити відбування покарання за станом здоров’я, є фактичним судовим узаконенням тортур до одного з політичних опонентів чинної влади”, – йдеться в повідомленні.

У “Батьківщині” наголошують, що оновлену версію списку передадуть європейським і міжнародним інститутам, урядам демократичних країн “для вивчення питання про застосування персональних санкцій щодо фігурантів, у тому числі в рамках нещодавно ухваленого в США “закону Магнітського”.

В Менській колонії відбулося виїзне засідання суду, на якому розглядалося клопотання адвокатів колишнього міністра внутрішніх справ про його звільнення через хворобу. Суддя Олександр Савченко не знайшов підстав для звільнення Луценка.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста 15:19

У Чернігові відбувся конкурс проєктів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно молоді та дітей міста. На засіданні конкурсної комісії 14 листопада визначили переможців цього конкурсу.

"Експлікація осені" оркестру Військово-музичного центру Сухопутних військ 15:09

«Експлікацію осені» подарував глядачам 15 листопада духовий оркестр Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України (начальник центру - художній керівник — Ігор Кішман, начальник оркестру — Роман Павлів).

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області 14:54

Холодильник та морозильну камеру отримали дві багатодітні родини з Носівщини – сім’ї Крещенків з міста Носівка та Назаренків із села Платонівка.

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції 14:47

Чернігівські юні велосипедисти – переможці багатьох Всеукраїнських і Міжнародних змагань 15 листопада розповіли про головні свої досягнення.