Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 вересня, 06:22:59

Про вивчення рівня задоволеності споживачів послуг, пов’язаних з вирішенням питань землекористування

17.11.2012   10:14Агенцiя

За результатами проведеного аналізу встановлено, що участь в анкетуванні взяли 65 споживачів послуг. Дослідження проводилося методом очного суцільного анонімного опитування.

55% опитуваних указали, що зверталися до міської ради щодо отримання дозволу на розробку документації із землеустрою на земельну ділянку; 22% зверталися щодо надання земельної ділянки у власність, оренду чи користування; 3% – щодо встановлення порядку користування земельною ділянкою; 7% – щодо поновлення договору оренди землі; 13% – щодо вирішення інших питань.

На питання “Чи задоволені Ви якістю послуг, які надавалися відділом комунальної власності в ході вирішення порушеного Вами питання?” 71% опитуваних відповіли “так”; 8% – “ні”; 12% зазначили, що їм важко визначитися; 9% вказали на інші варіанти. На питання “Вкажіть на чинники, які, на Вашу думку, є негативними при вирішенні питань землекористування”, 46% відсотків респондентів указали на тривалий термін, необхідний для вирішення порушеного питання; 19% – на наявність витрат, пов’язаних з вирішенням питання; 27% – на складність процедури; 9% вказали на інші можливі чинники.

На питання “Чи перевищував термін отримання послуги, пов’язаної з вирішенням питань землекористування, строки, передбачені чинним законодавством (30 календарних днів)?” 19% відсотків опитуваних відповіли “так”; 81% – дали відповідь “ні”.

На питання “Чи потребує результат послуги з порушеного Вами питання доповнення або уточнення?” 19% респондентів відповіли “так”; 81% вказали на відсутність необхідності в наданні доповнень або уточнень.

У результаті опрацювання анкет можна зробити наступні висновки: у більшості випадків при визначенні чинників, що негативно впливають на вирішення земельних питань, мешканці міста вказали на тривалість і складність процедури та необхідність додаткових матеріальних витрат. Але варто зазначити, що вказані чинники обумовлені вимогами чинного законодавства України, тому від отримання дозволу на розробку документації із землеустрою щодо складання документів, які посвідчують право на земельну ділянку, до ухвалення рішення про передачу земельної ділянки у власність, оренду або користування проходить досить тривалий термін часу (від 3 і більше місяців). Адже за цей період споживачі послуг мають замовити виготовлення документації із землеустрою в суб’єкта господарювання, що має ліцензію на проведення землевпорядних робіт; оплатити вартість землевпорядних робіт; вирішити питання щодо погодження документації землеустрою та меж земельних ділянок.

Вирішити питання щодо спрощення процедури або скорочення тривалості оформлення прав на земельні ділянки міська рада не має можливості через відсутність відповідних повноважень та вимоги чинного законодавства України.

З метою зменшення відсотка споживачів, що потребують вирішення одного й того ж питання, або уточнення результату послуги, посадовими особами відділу комунальної власності буде продовжена робота щодо надання необхідних консультацій та роз’яснень безпосередньо у відділі, так і в приміщенні Центру надання адміністративних послуг відповідно до встановленого графіка чергування.


Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення Прилуцької міської ради

 

 

Останні новини Чернігівщини

7 неповторних парків України, які варто відвідати восени 18:03

Осінь саме та пора, коли хочеться насолодитися яскравими барвами, сонцем, що легко зігріває і природою, яка вабить золотим мотивами. В багатьох містах є чудові парки, де можна відпочити серед такої краси.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 страв з кабачків 17:52

Готовьте красивые, сытные и ароматные блюда с фаршем, грибами, овощами, рисом, сыром и творогом.

Міфи про харчування та дієти

Міфи про харчування та дієти 17:49

Диеты Аткинса, Дюкана и Монтиньяка, монодиета, интервальное голодание — о каких только методах по снижению веса и улучшению качества питания мир не слышал за последние годы. Традиционные продукты один за другим признаются вредными, а рекомендации диетологов всё больше противоречат друг другу.

Гороскоп на наступний тиждень 21 - 27 вересня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 21 - 27 вересня 2020 року 17:00

Тиждень буде досить спокійним, проте 22 вересня Сонце переходить у знак Терези. Це буде проявлятися у занепаді життєвих сил і в бажанні реалізуватися за чужий кошт. Водночас зростає потяг до естетичних задоволень, прагнення до пізнання мистецтва, хочеться творити і створювати красиві речі.