Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 лютого, 12:55:29

Чернігівщина: Кандидати працюють з виборцями через комунальні сайти?

10.07.2012   14:12Агенцiя

За спостереженням Громадянської мережі ОПОРА, на Чернігівщині потенційні кандидати на окремих виборчих округах використовують комунальні веб-сайти для спілкування із виборцями.

Так, інформаційні повідомлення про діяльність та перманентні вітання від народного депутата Ігоря Рибакова, голови депутатської групи “Реформи заради майбутнього”, розміщені на веб-сайтах Городнянської, Коропської, Корюківської, Щорської, Новгород-Сіверської, Семенівської, Сосницької райдержадміністрацій. Вказані райони формують виборчий округ №207. Слід відмітити, що, крім Ігоря Рибакова, на згаданих сайтах відсутні інформаційні повідомлення про діяльність інших народних обранців або потенційних кандидатів-мажоритарщиків по округу.

Аналогічний формат інформаційної присутності депутата Київської міськради від партії Литвина Михайла Голиця помічений на сайтах Куликівської, Ічнянської, Менської, Бахмацької, Борзнянської та Талалаївської райдержадміністрацій, які входять до виборчого округу №208.

Анатолій Мирошниченко, депутат Чернігівської обласної ради від Партії регіонів, уже давно працює на території виборчого округу № 210. Тому не дивно, що він постійно фігурує в інформаційних повідомленнях на сайтах Прилуцької, Бобровицької та Козелецької райдержадміністрацій. До відома, на двох останніх сайтах автори матеріалу припустилися помилки, де потенційного депутата Анатолія Костянтиновича нарекли прізвищем діючого представника Президента України у ВРУ – Мірошниченко.

Сайт Ріпкинської райдержадміністрації (округ №206) регулярно публікує інформаційні повідомлення про діяльність Станіслава Прокопенко, першого заступника голови облдержадміністрації. Слід відмітити, що Станіслав Прокопенко вже місяць тому зробив офіційну заяву про свою наміри на балотування по мажоритарному округу № 206 від Партії регіонів.

Комунальні веб-сайти по своїй суті не є потужним інформаційним інструментом. Про це каже і їх відвідуваність (в середньому близько 300 осіб на місяць), і якість адміністрування. Користуючись певними привілеями окремі кандидати можуть розміщувати там власну рекламу. Ефективність останньої – досить суперечливе питання. Та все ж такі дії можна розглядати як політичний моветон.

За коментарями звертайтесь:
Євгеній Романенко
координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА
в Чернігівській області
068 386 60 54

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках поліцейські затримали наркоторговця 11:19

Співробітники відділу кримінальної поліції спільно з поліцейськими сектору боротьби з наркозлочинністю Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних засобів, вчинених 44-річним мешканцем міста Ічня.

Військовому рф, який катував двох цивільних, повідомлено про підозру

Військовому рф, який катував двох цивільних, повідомлено про підозру 11:17

За процесуального керівництва прокурорів Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру військовослужбовцю зс рф у порушенні законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:14

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

 Бахмацька громада з Чернігівщини співпрацюватиме з Надвірнянською Івано-Франківської області

Бахмацька громада з Чернігівщини співпрацюватиме з Надвірнянською Івано-Франківської області 09:51

Бахмацька та Надвірнянська громади об’єднали зусилля в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».

3 лютого: цей день в Україні і світі

3 лютого: цей день в Україні і світі 08:30

День 1441 Російська агресія - Day 1441 Russian aggression