Чернігів у 10 найкомфортніших міст для життя в Україні
Журнал "Фокус" склав рейтинг українських міст із найкомфортнішими умовами для життя.
Лідером рейтингу став Харків – у міста 67,1 балів зі 100. На другому місці опинилась Вінниця – 61,5 бала. Першу трійку замикає Київ – у столиці 55,9 балів.
ТОП-10 найкомфортніших міст в Україні:
Харків – 67,1
Вінниця – 61,5
Київ – 55,9
Львів – 55,8
Одеса – 52,5
Дніпро – 51,7
Чернігів – 50,9
Луцьк – 48,9
Житомир – 48,5
Хмельницький – 48,1
Згідно із рейтингом, найбільш екологічно чистим містом України визнано Луцьк, найбільш безпечним – Івано-Франківськ, а найвища інвестиційна привабливість у Полтави.
Якість життя в містах оцінювали за сімома критеріями: економічне становище, можливості для освіти та роботи, якість муніципальних послуг, перспективи для ведення бізнесу, рівень злочинності, транспортна інфраструктура та екологія.
Редакція журналу оцінювала 22 обласних центри в Україні, за винятком Донецька, Луганська та Криму. Максимум місто могло набрати 100 балів.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 09:35
Протягом минулої доби зареєстровано 30 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 загибель на водних об’єктах та 28 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.
Поліція розшукує зниклу безвісти неповнолітню дівчину 09:32
Поліцейські розшукують безвісти зниклу Колдоб Наталію Валеріївну, 2008 року народження, мешканку м. Чернігова. 24 березня дівчина пішла з лікарні і дотепер місце її перебування невідоме.
Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту 09:30
З 18 до 23 березня у селі Поляниця, Івано – Франківської області відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат (старші та середні).
25 березня: цей день в Україні і світі 09:26
День 1491 Російська агресія - Day 1491 Russian aggression
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.