Найменш прозора серед 22 обласних рад - Чернігівська
Кіровоградська, Харківська і Запорізька обласні ради є лідерами рейтингу прозорості регіонів, а найменш прозорою є Чернігівська, йдеться в результатах дослідження Міжнародного центру перспективних досліджень (МЦПД), Інституту соціальних і економічних реформ (INEKO, Словаччина).
Згідно з даними дослідження, рівень прозорості Кіровоградської області становить 58,5%, Харківської - 56%, Запорізької - 55,5%.
Найменш прозорими, за результатами дослідження, є Тернопільська та Херсонська області з результатом прозорості на рівні 34%, Чернівецька - 31%, Чернігівська - 30%.
Під час дослідження в квітні-травні оцінювали рівень прозорості 22 обласних рад, зокрема, до облрад було передано опитувальник, запити від третіх осіб для визначення реакції облрад, а також було проаналізовано інформацію з їхніх сайтів і профілів у соціальній мережі Facebook.
До рейтингу не вносили Донецьку та Луганську області, оскільки там між цивільними та військовими адміністрації частково об'єднали функції виконавчої влади і місцевого самоврядування.
http://ua.interfax.com.ua/news/general/431662.html
Останні новини Чернігівщини
В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії 14:50
9 лютого до поліції надійшло повідомлення про пожежу в одному з домоволодінь в селищі Ріпки Чернігівського району.
У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби 14:47
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованого злочинного угруповання медиків, які налагодили корупційну схему ухилення від мобілізації
Надзвичайні події в області за останню добу 11:43
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію та 7 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж та 1 іншу подію. Внаслідок надзвичайної ситуації та небезпечних подій загинули 4 особи.
У 2025 році ПРООН допомогла Чернігівщині розчистити майже 14 тисяч тонн завалів 11:42
У минулому році розчистити майже 14 тисяч тонн завалів допомогла Чернігівщині Програма розвитку ООН (ПРООН). Організація за фінансування Уряду Японії провела демонтаж пошкоджених будівель, розчищення територій і сортування відходів у трьох громадах області. Зокрема, було охоплено 57 локацій в Чернігівській, Іванівській та Куликівській ТГ. При цьому демонтовано 46 будівель і розчищено 11 громадських просторів.
10 лютого: цей день в Україні і світі 08:48
День 1448 Російська агресія - Day 1448 Russian aggression