Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 січня, 14:00:43

Названо найкомфортніше місто для життя в Україні. Чернігів - 13

08.04.2017   08:30Агенцiя

Найкомфортнішим містом в Україні стала Вінниця. Такі дані були отримані в результаті щорічного дослідження Міжнародного республіканського інституту.

Друге місце у рейтингу посів Харків, а бронзовим призером в цьому році став Луцьк, передає "Україна".

Вінниця і Харків є незмінними лідерами вже третій рік поспіль. А от Луцьк, який замкнув трійку лідерів, став приємним здивуванням цього року. Львів "з'їхав" з третьої позиції на дев'яте місце через проблеми зі сміттям. Київ потрапив на 16 позицію.

Проте соціологи пояснили, що столичні жителі більш вимогливі у питаннях комфорту. В опитуванні взяли участь 17,5 тисяч респондентів, які оцінювали якість надання в місті понад 20 видів послуг.

Останні новини Чернігівщини

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26

З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

28 січня: цей день в Україні і світі

28 січня: цей день в Україні і світі 09:23

День 1435 Російська агресія - Day 1435 Russian aggression

У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.

В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення

В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення 18:16

Головне управління статистики у Чернігівській області інформує, що з 19 січня 2026 року в Україні розпочинається обстеження робочої сили – вибіркове опитування населення (домогосподарств), яке проводиться на виконання Плану державних статистичних спостережень на 2026 рік і є частиною євроінтеграційних процесів України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини