Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 липня, 06:50:46

В Україні розпочалося дослідження ринку праці журналістів

27.10.2011   07:17Агенцiя

Київська незалежна медіа-профспілка (КНМП), Міжнародний кадровий портал hh.ua та українська мережа Глобального договору ООН розпочинають дослідження умов праці журналістів. Про це повідомляє прес-служба КНМП.

Дослідження пройде у формі опитування. Його мета - сприяти соціальному діалогу між роботодавцями та журналістами.

Організатори опитають працівників київських та всеукраїнських медіа стосовно їхніх умов праці. Дослідження триватиме протягом жовтня-листопада 2011 року, і вже протягом наступних двох тижнів понад 2,5 тисячі українських журналістів отримають анкету на електронну пошту. Результати опитування будуть презентовані в грудні.

Анонімна анкета міститься на зовнішньому сервері, зібрані дані автоматично додаються до бази даних та обробляються. Систему обробки даних надав портал hh.ua.

Спеціалісти української мережі Глобального договору ООН надали консультації під час розробки анкети. Зокрема, в анкеті з’явилися запитання про соціальну відповідальність роботодавця. Йдеться про додаткові бонуси для журналістів, які роботодавець не зобов’язаний надавати згідно із законодавством, наприклад, курси підвищення кваліфікації для журналістів.

Відповіді – конфіденційна інформація. Всі отримані відомості будуть опубліковані тільки в узагальненому вигляді і не будуть передані третім особам. Організатори також додають, що анкета побудована таким чином, що учасникам опитування дозволено не відповідати на запитання, які вони вважають некоректними. Доступ до заповнених анкет буде мати лише голова комітету профспілки і керівник дослідницького проекту.

Останні новини Чернігівщини

Гроші самі не приходять!

Гроші самі не приходять! 14:37

Їх потрібно заробити, або створити умови для бізнесу, якій отримавши прибуток, сплатить більше податків.

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання 12:15

Протягом першого півріччя поточного року в області статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали 112 осіб.

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину 12:07

На початку липня у Городні завершили будівництво артезіанської свердловини. Її глибина – 508 метрів. Це резервна свердловина, що дозволить забезпечити стабільне водопостачання якісної питної води жителям міста, пишуть на сайті громади.