Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 14 серпня, 07:28:42

Чернігівщина 11-а у підсумковому рейтингу соціально-економічного розвитку регіонів за 2015 рік

19.03.2016   07:17Агенцiя

За даними моніторингу соціально-економічного розвитку регіонів, оприлюдненого Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, за результатами січня-грудня 2015 року Чернігівська область зайняла 11 місце.

Таким чином, Чернігівщина піднялась на 10 позицій у рейтингу порівняно з січнем-вереснем 2015 року.
За напрямком «Інвестиційний розвиток та зовнішньоекономічна співпраця» область посіла 12 місце в рейтингу. Це на 1 позицію більше січня-вересня 2015 року, в основному — за рахунок зростання на 12% капітальних інвестицій (9 місце, +6 пунктів).


За напрямком «Економічна ефективність» область зайняла 19 місце. За індексом обсягу сільськогосподарського виробництва посідаємо 7 місце (+13 пунктів); за обсягом виробництва продукції сільського господарства у розрахунку на одну особу сільського населення – 8 місце (+3 пункти); за індексом промислової продукції – 17 місце (+2 пункти).За напрямком «Фінансова самодостатність» у 2015 році область піднялась на 4 позиції і зайняла 10 місце, за напрямком «Ефективність ринку праці» – 14 місце (на 5 пунктів вище).За напрямком «Розвиток інфраструктури» у 2015 році область підвищила свій рейтинг на 5 позицій порівняно з січнем-вереснем 2015 року і зайняла 15 місце. На це, в основному, вплинуло зростання обсягу прийнятого в експлуатацію житла (+58,4 %), за цим показником область посіла 7 місце (+4 пункти).Також область додала за напрямком «Відновлювана енергетика та енергоефективність», де рейтинговий показник зріс на 11 пунктів і досяг 7 місця. Цей результат — за рахунок підвищення таких показників як «Частка сумарної потужності котелень на альтернативних видах палива в регіоні» (10 місце, +15 пунктів) та «Частка оснащення багатоквартирних житлових будинків побудинковими приладами обліку теплової енергії» (5 місце, +10 пунктів).Нагадаємо, аналіз показників соціально-економічного розвитку областей здійснюється у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 856 «Про затвердження Порядку та Методики проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації державної регіональної політики».

Останні новини Чернігівщини

Розкрито вбивство 7-річної дитини. Батькові повідомлено про підозру

Розкрито вбивство 7-річної дитини. Батькові повідомлено про підозру 15:49

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури розкрито вбивство малолітнього хлопчика, яке мало місце на початку червня 2022 року у Прилуцькому районі.

Поліцейські Корюківщини взяли участь у меморіальному молодіжному забігу на честь загиблих воїнів

Поліцейські Корюківщини взяли участь у меморіальному молодіжному забігу на честь загиблих воїнів 15:48

Сьогодні у Мені відбувся молодіжний забіг на знак вшанування пам’яті земляка — Віталія Горбача, а також усіх загиблих захисників України. До нього долучилися й поліцейські місцевого відділення Корюківського райвідділу поліції. Дистанція забігу склала два кілометри.

Допомога пораненим воїнам від чернігівських школярок

Допомога пораненим воїнам від чернігівських школярок 15:32

У Чернігові дівчатка-підлітки вирішили зібрати кошти для поранених воїнів. Діти влаштували імпровізований «магазин» на одній з найбільших вулиць обласного центру, неподалік від місцевого ринку.

Близько 200 «прильотів»: росіяни били з «Градів» по прикордонню Сумщини та Чернігівщини

Близько 200 «прильотів»: росіяни били з «Градів» по прикордонню Сумщини та Чернігівщини 15:29

російські війська обстріляли чотири громади на Сумщині та одну на Чернігівщині.

Чернігівський міський голова зустрівся з волонтерами та представниками громадських організацій з нагоди Дня молоді

Чернігівський міський голова зустрівся з волонтерами та представниками громадських організацій з нагоди Дня молоді 15:24

У Чернігові волонтерів, представників громадських та благодійних організацій, інших об’єднань, що надають підтримку дітям та молоді, нагородили почесними відзнаками Чернігівської міської ради сьогодні, 12 серпня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини