Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 02:36:53

Моніторинг умов навчання дітей

04.01.2016   11:40Агенцiя

Фахівцями Держсанепідслужби в Чернігівській області закінчено проведення моніторингу основних показників стану навколишнього середовища, які впливають на здоров'я дітей у дитячих навчальних закладах (ДНЗ) та загальноосвітніх навчальних закладах (ЗОНЗ), що проводився протягом IV кварталу поточного року.

Моніторинг базових показників стану навколишнього середовища у дитячих навчальних закладах є важливою ланкою при оцінці факторів впливу оточуючого середовища на здоров'я дітей та подальшої розробки програм покращення умов навчання та перебування дітей у навчальних закладах, планів оздоровчих заходів щодо зміцнення здоров'я дитячого населення регіону.

Всього було досліджено 169 проб готових страв на визначення калорійності та 223 проби на визначення якості термічної обробки - всі досліджені взірці відповідали гігієнічним вимогам.

З 1944 досліджених змивів із об'єктів довкілля та рук персоналу 7 виявились позитивними, що складає 0,4%.

Проведені дослідження 117 проб питної води на хімічні показники, 152 проби на мікробіологічні показники, 176 проб овочів на вміст нітратів - відхилень не виявлено.
При дослідженні 512 змивів на яйця гельмінтів та найпростіших позитивних випадків виявлено не було.
Проведено 4703 лабораторно-інструментальних вимірювань параметрів мікроклімату, з них - 115 (2,4%) не відповідали вимогам, з 6044 вимірювань освітленості, 605 - нестандартні, що складає 10%.
При дослідженні 34 проб на визначення СО2 в повітрі приміщень відхилень не виявлено.

За результатами проведених досліджень адміністраціям ЗОНЗ та ДНЗ було надано рекомендації щодо покращення умов навчання та перебування дітей у закладах освіти області, дотримання санітарного режиму, параметрів мікроклімату та відповідного рівня освітленості у дитячих закладах.

Останні новини Чернігівщини

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу 16:17

26 лютого голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко провів об’єднане засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і тимчасової протиепідемічної комісії щодо координації роботи із запобігання занесенню та поширенню на території області випадків захворювання коронавірусом.

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови "Дворянського зібрання" на Валу 16:08

27 лютого на засіданні 52-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання депутати підтримали питання щодо визначення відповідального управління міської ради, якому буде доручено провести необхідні заходи, пов’язані зі знесенням багаторічної недобудови на Валу, з урахуванням однієї правки.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 12:55

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Капелі бандуристів - 10 років

Капелі бандуристів - 10 років 12:48

Своє перше десятиліття відзначив один з найунікальніших бандурних колективів України — Капела бандуристів імені Остапа Вересая Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Затвердили бренд міста

Затвердили бренд міста "Ніжин-завжди різний" 12:16

26 лютого на черговій 68 сесії Ніжинської міської ради VII скликання було прийнято важливе рішення для громади «Про організаційні заходи щодо визначення бренду міста Ніжина».